Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mennyire zavarna titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire zavarna titeket ha enyhén pattanásos és heges lenne férfi arca kamaszkor pattanások miatt? Holnap után lesz randim, és nem tudom mit szólna hozzá a lány.22/F

Figyelt kérdés
Körülbelük így néz ki: [link]
2012. júl. 31. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudj meg, de pl engem eléggé, ugyanis eléggé bújós alkat vagyok, meg arcpuszilgatós, meg simizgető. Persze csak barátom arcát..de érted...

De ha jó fej vagy, meg a lány se azt modnom h csak úgy átlibbent a kamaszkoron, sztem nem lesz gond. Amúgy meg van még ilyen bőrre is megoldás sztem;)

2012. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nézz körül itt és meglátod hogy vannak ennél is rosszabb helyzetek :)

2012. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem volt nagyon csúnya arcbőrű barátom, de nagyon jó pasi volt ettől eltekintve, jóképű és izmos testalkatú, szóval fel se tűnt. ha a másik 2 tényező nem lett volna, akkor viszont.. hát nem tudom.
2012. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál hozzá, ha egy lánynak lenne ilyen az arca? Téged zavarna? Csak azért kérdem, mert régen nekem is olyasmi volt az arcbőröm, mint a belinkelt képen látható lánynak, és éppen ezért tökéletesen el tudnom fogadni, ha egy férfinek ilyen az arca, mert átérzem a problémáját. Szóval ha nem zavar, akkor reménykedj, hogy a lánynak is ilyen az arca, akivel randizni fogsz, mert akkor nagy eséllyel neki sem lesz a gond a te arcod. :)
2012. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bratilla ***** válasza:
Ez a lánytól függ, ne görcsölj nagyon miattuk. De amúgy megpróbálhatnád kezeltetni, ezeket lehet. Egyik ismerősömnek is ilyen volt, de rendelt a nuskintól, és most teljesen szép bőre van. :) Ha érdekel a termék, írj! :)
2012. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!