Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Írnátok olyan történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Írnátok olyan történeteket, amiben egy-két (több) jól sikerült randi után a pasi egyik napról a másikra eltűnik?

Figyelt kérdés

Mindezt úgy, hogy előtte ő a lelkesebb fél, kb. naponta írogat, hogy mennyire várja a következő randit, aztán minden indoklás nélkül nem jelentkezik többé.


Nekem nemrég volt egy ilyenem (27 vagyok), és elég rosszul esett, mert amúgy tetszett az illető, és úgy tűnt, ő is elég lelkes. Veletek hogy történt? Hogy reagáltatok utána? Elsősorban huszon-, harmincéves nők válaszait várom, de bárki írhat. :)



2012. júl. 26. 06:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Volt egy srác még tizenévesen. Összejöttünk, jól megvoltunk, kisérgettük egymást.....stb. 1 hétig. Aztán az egyik nap még megbeszéltük h lejön filmetnézni (kolisok voltunk). Aztán mikor lementem ő sehol nem volt és később se jött le. Az egész filmet végigpityeregtem aztán alig bírtam aludni. Elképzelni sem tudtam h mi lehet a baj. Másnap reggel elcsíptem és megmondta h szakítani akar mert "nem lenne rám ideje". Nagy nehezen kihúztam belőle h az a baj h még mindíg szereti az exét. Nagyon szarul esett, egy darabik nem is beszéltem vele, de végül megbékéltem és fogjuk rá h jóban maradtunk
2012. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy fiú szinte szó szerint könyörgött az elsö randink után,hogy menjek el vele és haverjaival szórakozni egy discoba ,én hülye elmentem,megbeszéltük ,hogy kint vár engem a bejáratnál,ő sehol sem volt,bementem egyedül a szórakozohelyre ott találtam a haverját aki zavartan mentegetözött,hogy a barátja kibékült a volt csajával,ennek ellenére ott maradtam és igyekeztem jól érezni magam.
2012. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Most egy ideje kapcsolatban vagyok, de előtte töltöttem másfél évet egyedül, és azalatt elég sok pasival randiztam, ilyen történet is megesett, nem is egyszer. Tapasztalatom szerint ez annyit jelent, hogy talált valakit, aki jobban bejön, és inkább vele jön össze, de tapintatosnak érzi magát attól, hogy nem elédáll és megmondja, hanem egyszerűen nem keres. Volt olyan is, aki megmondta, azzal sem volt bajom, megköszöntem a közreműködést, aztán jobbra el.

És ami ez után jön... Egy, max. két hónapot bír a másik lánnyal, aztán újra felveszi veled a kapcsolatot. Én ilyenkor attól függően, hogy ő hogy koptatott le (megmondta vagy szimplán nem keresett), és hangulatomtól függően elküldöm a fenébe vagy szimplán nem válaszolok. De ez a rész mindig kötelezően követi az első, általad felvetett szituációt.


24/N

2012. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Érdekes, amit írsz, előző. Sajnos az említett fickó már másodjára tűnt el úgymond. Úgy fél éve jelentkezett először, hogy találkozzunk, de nem sikerült időpontot egyeztetni, nem keresett egy idő után (persze én sem). Aztán újra jelentkezett fél év múlva, tök jól sikerült a randi, terveztük a következőt, nagyon lelkes volt -- aztán megint eltűnt.


Keresni én nem fogom, de kíváncsi vagyok, jelentkezik-e újabb félév múlva. :D


És Te, utolsó válaszoló, hogy küldted el őket a francba? Tudnád idézni szó szerint?

2012. júl. 26. 11:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb annyival, hogy rákérdeztem, hogy azért nem keresett, mert volt valaki? Akkor bevallja, hogy igen, de már nemtom mikor vége lett. És akkor közöltem, hogy nem az a lány vagyok, akit leakaszt a szögről, ha éppen úrikedve úgy tartja, meg ha éppen nem talál jobbat. Ha ilyen nőre vágyik, keressen egy ribizlit, de én nem vagyok az.


24/N

2012. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És igen, jelentkezni fog. :)
2012. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 jekyll-fan ***** válasza:
58%

én neten elkezdtem beszélgetni 1 pasival, tetszettünk egymásnak, minden oké, találkoztunk, megbeszéltük, hogy ezt megismételjük, ám a 2. tali után hirtelen nem jelentkezett

1hét elteltével ráírtam facebook-on, mert érdekelt, hogy mégis mi történt, aztán kiderült, hogy csak félreértett valamit, megbeszéltük a dolgot, és újból találkoztunk, és akkor már minden rendben volt

arról már nem ő tehetett, hogy végül nem lett semmi a dologból, mert volt, aki megelőzte őt :$ meg amúgy se lett volna hosszú távú, mert időközben rájöttem, hogy ki az, akivel le szeretném élni az egész életem, de ez már egy másik sztori :D

2012. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor ugye jól teszem, hogy az elmaradt randi után eltelt 2 hét alatt egyszer sem kerestem? Engem ő eléggé érdekelne, de mégis azt érzem, hogy ha nem teper eléggé, akkor nem fogok elébe menni, és inkább nem foglalkozom vele.
2012. júl. 28. 21:18
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, persze. Nehogymár a nő fusson a pasi után!
2012. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fiúként azt mondom, az ilyen eltűnésekre két magyarázat lehetséges. Vagy (legtöbbször) más nő van benne, vagy rádöbben a srác, hogy annyira mégsem tetszel neki, és inkább mást keresne (szóval tulajdonképpen, áttételesen itt is más nő van benne).
2012. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!