Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Írnátok olyan történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Írnátok olyan történeteket, amiben egy-két (több) jól sikerült randi után a pasi egyik napról a másikra eltűnik?

Figyelt kérdés

Mindezt úgy, hogy előtte ő a lelkesebb fél, kb. naponta írogat, hogy mennyire várja a következő randit, aztán minden indoklás nélkül nem jelentkezik többé.


Nekem nemrég volt egy ilyenem (27 vagyok), és elég rosszul esett, mert amúgy tetszett az illető, és úgy tűnt, ő is elég lelkes. Veletek hogy történt? Hogy reagáltatok utána? Elsősorban huszon-, harmincéves nők válaszait várom, de bárki írhat. :)



2012. júl. 26. 06:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, úgy tűnik, igazatok lett. Most néztem a facebookon, hogy MÁR nincs kapcsolatban. Kb. 10 nappal a mi elmaradt randink után kezdett el járni ezzel a csajjal (szintén a facebook tanulsága szerint -- milyen jó, hogy némelyek ott élik az életüket, és minden cselekedetüket napra pontosan dokumentálják :D).


Kicsit kárörvendek azért, hogy no lám, a másik csajjal se tartott túl sokáig a románc. :D

2012. szept. 4. 17:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor hamarosan újra fel fog bukkanni...
2012. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen csajban! Tehát a csaj játszotta ezt el velem. Kb. 3 napon belül randiztunk, nagyon romantikus volt, csókokkal váltunk el is, sőt még a köv. talit is megbeszéltük, amit végül lemondott, aztán még váltottunk néhány néhány, de nyilvánvaló volt számomra, hogy le vagyok koptatva. De konkrétan nem tudtam meg hogy mi volt. :S Egy idő után meg már arra sem vette a fáradtságot hogy válaszoljon.
2012. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A közelmúltban kaptam tőle egy "lájkot" a fészbukon. :D Nem mintha bármi jelentősége lenne, csak viccesnek találtam.


Hát, remélem, többet nem futok bele ilyen eltűnős pasiba. :))


B. ú. é. k.

2012. dec. 31. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!