Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok és nők! Örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Örülnétek neki, ha első randi alkalmával megcsókolna titeket, vagy adna egy kis szájra puszit a férfi?

Figyelt kérdés
Első találkozásról lenne szó, de neten nagyon jól kijövünk és úgy gondolom, hogy ha élőben sem lesz semmi probléma, akkor adok neki egy szájra puszit a randi végén.20/L és 21/F
2012. júl. 28. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, én örülnék neki pl.

De szerintem minden lány máshogy látja.

19/L

2012. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék.
2012. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Max búcsúzásnál egy szájrapuszi, de a csókkal még várj:)
2012. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
figyelj haver, ez nem olyan dolog amit el lehet tervezni.Úgy menj oda hogy nem fogsz neki adni, de ha megtörténik a pillanat(a csaj a szádra néz utána a szemeidbe és izgalommal feszült csönd van) akkor rajta.Ha rendesen eltudtok beszélgetni megfog történni.
2012. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én örülnék neki! :)
2012. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is örülnék neki.


24/N

2012. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy aki elhívott randira,nagyon bejön mint férfi és a randin kiderül, hogy amennyit látok a belsejéből még az is tetszik,akkor nagyon várnám a csókot.
2012. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan megtörtént, és a randi elején. Aztán még sok, nagyon sok, rengeteg.
2012. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ. De alapból azt mondanám, hogy nem. Legelső randin még nem kérek szájrapuszit. Kezdetnek nekem ez túl nyomulós. Persze, ah előtte már elég jól ismertük amúgy is egymást, akkor kevésbé lenne talán ellenemre.
2012. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van a nőknél egy "szabály" (nem csak egy...), hogy az első 3 randiig nincs csók. Na persze ez a mai világban kb. senkit nem érdekel (tisztelet a kivételnek), bár van aki nem szereti az 1. randin. Ha ilyen jóban vagytok akkor simán...
2012. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!