Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagáljak az érintésére?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak az érintésére?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sráccal és volt már többször, h hozzámért, megsimította a karom, közel ült és hozzányomta a lábát az enyémhez, átkarolt, meg ilyenek. De az a baj, hogy én ilyenkor annyira kényelmetlenül érzem magam. Meg nem is tudom, mit kéne reagálnom. Néha, amikor csak szórakozásból megcsikiz, az nem zavar, mert ott nagyon nem is lehet mit tenni, csak nevetni tudok. De egyszerűen nem tudom, mit kellene reagálnom az olyan esetekre, amikor megérint, vagy átölel. És lehet, h ettől hidegnek gondol, mert nem viszonozom és mert úgy teszek, mintha nem venném észre... mondjuk nem szeretném, ha azt gondolná, kőszobor vagyok. De mondom, a beszélgetés, meg minden megy, egy percre se szünetelünk, annyi mindenről tudunk dumálni, meg hülyéskedni, de egyszerűen az érintéssel nem tudok mit csinálni.

(A családtagjaimat minden további nélkül megölelem, megpuszilom, de másokkal nem igazán szoktam ilyeneket. Persze a tapasztalatlanságom is közrejátszik, de akkor is meg akarom oldani ezt a helyzetet.) Tippek esetleg?



2012. júl. 19. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de jó ez annyira izgi még így a "leendő kapcsolat" elején. :)

Egyszerűen hagyd magad, esetleg viszonozd. Ha viszonzod ezeket a gesztusokat, tudni fogja a srác, hogy léphet.

2012. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen lány lenne a megtestesült álom. Akit nekem kell ellazítanom, feloldanom, hogy utána ölelhessem és csókolhassam... Hogy közösen tudjuk élvezni az életet. Ez aranyos dolog. Hagyd, hagy csinálja, de ne legyél védekező, inkább játssz a kezére ahogy tudsz (ésszerű határokon belül), és próbálj feloldódni.
2012. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszonozd, öleld meg néha néha azért te is ha alkalmat találsz rá, így érezteted majd vele, és tudni fogja hogy szabad a pálya, egy szinttel feljebb léphet. :)
2012. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is ilyen voltam, de hidd el nem éri meg ráparázni nagyon az ilyenre! Ha megérint csak nézz a szemébe és moslyodj el aranyosan! (nállam bevált nagyon:)) ahogy említették néha azért te is oda-oda bújhatsz vagy csak meglepetésként nyomj egy puszit az arcára tutira 'beolvad' tőle a srác és legalább ő is érzi hogy kölcsönösen vonzódsz hozzá! : )
2012. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na jóó, csak annyira nem vagyok hozzászokva ezekhez a dolgokhoz, h egyszerűen annyira nem érzem természetesnek, h most akkor én is megöleljem.

Második - kedves vagy. :) Nem szoktam azért védekező lenni, persze annyira nem is biztatom.

Ezt a mosolygás-dolgot szoktam alkalmazni... csak az nekem a nagy gondom, h nem tudom, h akarom-e, h több legyen ez az egész. Mert amikor vele vagyok, nagyon jól érzem magam, tök őszinte tudok lenni (eddig mindenkivel folyton titokzatoskodtam, meg néha kitértem a válasz elől, kétértelmű válaszokat adtam... szóval nem hazudtam úgy konkrétan, de elértem, h soha ne tudják meg az igazat rólam). Szóval elhatároztam, h kipróbálom, mi történik, ha valós válaszokat adok és úgymond megnyílok, most először, és egész jól megy eddig. Meg viccelődni is el tudunk egymással, tényleg olyan, mintha már évek óta ismernénk egymást. De ettől függetlenül nem tudom, h akarok-e ennél többet. Mármint komolyabbat, olyan párkapcsolatosat. Egyrészt mert tök ismeretlen lenne, másrészt meg nem tudom, hogyan kéne viselkednem.

Ez önzőség? Hogy úgymond kihasználom, mert időtöltésre tök jó, addig sem unatkozom, tök jól elvagyunk, de azt is tudom, h eléggé változó az ízlésem, és naponta tetszik meg újabb és újabb pasi. Honnan tudom, h nincs nála is jobb?

2012. júl. 19. 15:44
 6/6 Dittike1 válasza:
100%

Ebben most nagyon magamra ismertem:D

Így voltam a sráccal énis.Amíg ő közeledett felém, én nemcsináltam úgymond semmit.Aztán láttam rajta, hogy zavarja a dolog.És rájöttem, hogy egyszerélünk!:D Azaz ittvan egy srác aki bejön...énis bejövök neki.És egy ilyen kis dolgon akadjak fenn.Amikor legközelebb találkoztunk már én kezdeményeztem.Először csak apró puszi a szájára.Amikor beszélgettünk megérintettem a kezét,vállát,arcát.És aztán már automatikussá vált a dolog.Nemkell megijedni...csak valahol elkell kezdeni:)Drukkolok!:)

2012. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!