Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem hívott el 2. randira....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hívott el 2. randira. Erre megkérdezi: nem is akarsz u találkozni? Meg se hívott! Mit reagáljak?

Figyelt kérdés

hogy lehet így szóba hozni egy 2. randit, ahogy ő tette.

"már nem is akarsz találkozni?"


hogy mondjak erre örömmel igen-t, hogy de én találkozni akarok, amikor meg se hívott!!!!!!!


2012. jún. 17. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

* *

* *

* *

* *

********

* * *

**** ****

2012. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Talán úgy érzi,h nem akarsz vele találkozni. Biztasd egy kicsit,vagy valahogy jelezz neki!
2012. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű magyarázat: nem adtad jelét, hogy te akarsz. Miért várod, hogy elhívjon, ha nem adod jelét, hogy tetszett az első?
2012. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez egy meghívás a kövi talira -.- T_T
2012. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de eleve ő nem adta jelét, hogy látni akar még egyszer. így hogy adogassak jeleket egy elutasító srácnak? hagytam, ha nem kellek, akkor nem kellek. erre meg...
2012. jún. 17. 19:05
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem elutasító a srác, csak picikét tapasztalatlan :) Türelem, és megszerzed :) Egyértelműen akar téged, ennek más jelei is vannak :)
2012. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

de jó hogy ezt(nem elutasító a srác, akar találkozni) mindenki levágja, csak én nem..

nagyon nagy.

2012. jún. 17. 19:12
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel el semmit abból, amit mondunk, minek kérdezed? A dühödet ne rajtunk vezesd már le légyszíves.
2012. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

mosoly fejet kellett volna tennem a végére.

én elhiszem amiket itt írtok, örültem neki, és magamon döbbentem le, hogy de vak vagyok.

remélem.

2012. jún. 17. 19:17
 10/18 A kérdező kommentje:
:)
2012. jún. 17. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!