Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem hívott el 2. randira....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hívott el 2. randira. Erre megkérdezi: nem is akarsz u találkozni? Meg se hívott! Mit reagáljak?

Figyelt kérdés

hogy lehet így szóba hozni egy 2. randit, ahogy ő tette.

"már nem is akarsz találkozni?"


hogy mondjak erre örömmel igen-t, hogy de én találkozni akarok, amikor meg se hívott!!!!!!!


2012. jún. 17. 18:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de vélemény arról, hogy ezt vas este hozza fel? egész hétvégén nem jutott eszébe...
2012. jún. 17. 19:19
 12/18 anonim ***** válasza:

Valamelyikőtök tutira tapasztalatlan! :)

Mondd meg neki, hogy te igazából arra vártál, hogy ő hívjon, magadtól cikinek érezted volna a dolgot. Ő valszeg meg arra várt, hogy te dobd fel a témát, és hogy nem tetted, kicsit megbántódott. Elbeszéltek egymás mellett.

2012. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon jól is alakulhat :)
2012. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
szóval nyitottam felé. írtam neki kedves sms-t. le se reagálta és már mindjárt holnap...
2012. jún. 17. 21:45
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem reagál azok után, hogy téged provokál randiügyben, akkor valami gáz van a sráccal szerintem.:/ Azért még várj egy kicsit, lehet, hogy dolga van, bealudt stb.
2012. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

írtam addig neki a neten.azt lereagálta annyiban, hogy szóljak ha leszek. eddig minden nap fent volt. most meg napok óta nincs..most is várom várom,mikor lesz fent. az sms-t újfent nem reagálja le. megírtam neki, hogy én szívesen találkoznék vele. amit visszaírt, kedves válasz, ő hogy van én hogy vagyok , a témát meg hanyagolta...

nos azóta várom és várom.

2012. jún. 18. 19:13
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan hagyni kéne ezt a pasit, és valami normális után nézni...:/
2012. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

beszéltünk telon és közölte, hogy nincs önbizalma....


akkor így most ne hagyjam?

2012. jún. 18. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!