Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Szia tetszel van párod"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szia tetszel van párod"? Erre most mit reagáljak? Komolyan idáig jutottunk? El nem tudom képzelni mit érezhetnek az ilyen alpári köcsögök :O

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 18:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mit reagálnátok? semmit? vagy visszaszólnátok hogy elmenjen tőle a kedve?
2012. jún. 23. 19:03
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
szia te is nekem nincs
2012. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Diavolino44 ***** válasza:
53%

Nem értem a kérdést? Azzal van bajod, hogy valaki ismerkedni akar veled??

Mekkora parasztok valóban..

2012. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Pedig ez egy teljesen korrekt nyitás mégha kicsit nyers is. Mondjuk egy vessző és egy pont hiányzik "Szia, tetszel. Van párod?", de amúgy nincs tele felesleges maszlaggal. Tömör és lényegretörő.


Ti nők nem tudjátok, hogy mit akartok. :D

2012. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha ezt szépen körítve teszi, akkor tutira nem veszed a fáradtságot, hogy kiírj ide egy kérdést... ergo Neked is tetszik az efajta pimasz magabiztosság.
2012. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Diavolino44 ***** válasza:
38%
Mivel ti irogatsz ide te is egy internetes köcsög vagy..
2012. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem...konkrétan arra voltam kíváncsi hogy ez manapság tényleg ennyire megszokott ?!Szerintem egy srác sem döglött még bele egy normális bemutatkozásba vagy indításba! Ha személyesen odajönne és ezt közölné nem szolnék semmit talán még aranyosnak is találnám de ezek a senkik facebookon csak felbasszák az agyam.
2012. jún. 23. 19:34
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem teljesen korrekt, bár a hejes-sírásra valóban nem ártott volna ügyelni :)


Tényleg... Most mi a gond ezzel? Szerelmes verset évfordulóra várj inkább, ez tökéletes nyitás: az illető nem nyomulós és nem is akarja, hogy feleslegesen pazaroljátok egymás idejét...

2012. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vagy azt várják hogy ettől egy csaj majd az ölükbe hullik?
2012. jún. 23. 19:35
 10/14 A kérdező kommentje:
Úristen én ezt a srácot tartottam hülyének hogy ismeretlenül rám írogat ilyeneket meg hogy járjunk ... de sajnálattal hallom hogy nincs egyedül.
2012. jún. 23. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!