Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szüleim egyszerúen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim egyszerúen nem engedik hogy élvezzem az életet. Mit tudok tenni? Lent.

Figyelt kérdés

Egyszer nem tudok elmenni a haverokkal vagy csajokkal este mert 7-kor haza kell mennem -.- meg már 1 órája ágybaküldtek a többi ismerősöm meg most beszélget a csajokkal..

Hogy tudnám ezt megszüntetni?



2012. júl. 30. 23:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mekkora gondok!! Örüljünk hogy vannak szüleid!
2012. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, hogy zavar a dolog. De normális hangnemben. Valami kompromisszumos megoldás csak van, a lényeg, hogy lássák, hogy megbízhatnak benned.
2012. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Teszel ellene ? Ne legyetek már ilyen tehetetlenek .. én már 12-13 évesen nem hagytam hogy büntessenek.Simán telibeszartam akár mit csináltak aztán látták semmi értelme és kész.Nem rég meg olyan vitánk volt hogy anyum sírt is már.Szeretem és sajnálom őket de 17 évesen szeretném ha lenne életem/magánéletem és már nem vagyok 10 éves hogy semmit ne engedjenek.. Ez a te hibád is főleg tied ..
2012. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
úú az szar. Ilyenkor örülök,hogy anyám másik megyében van apám meg kocsmában;) Figyelj állj ki magadért mond meg nekik,hogy én ezt most megcsinálom bármit is mondtok! Úgysem tudnak mit csinálni,velem legalábbis nem tudnának.
2012. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Me ha 16 alatt vagy akkor helyesen cselekednek. Örülj neki! Ha meg már 16 elmúltál akkor ülj le velük beszélgetni és tudast velük hogy már nem vagy kislány és tudsz önálló helyes döntéseket hozni. Ha meg mész paprika spré legyen nálad mert éjjel szeretnek a cigányok bulizokat hazafelé megkéselni,kirabolni.
2012. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"Simán telibeszartam akár mit csináltak aztán látták semmi értelme és kész.Nem rég meg olyan vitánk volt hogy anyum sírt is már."


Remélem a gyereked ugyanezt eljátssza majd veled :D

2012. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Akkor ilyenkor nem kéne már ágyban lenned? :)

Egyébként meg beszélhetnél velük. Ez a legegyenesebb, legkorrektebb megoldás. Mondd meg nekik hogy te már nagynak érzed magad ehhez.

2012. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Nem értem az ilyen szülőket. Apám már 3 évesen kocsmákba vitt és nem voltak szabályok mégis normális munkás ember lettem.
2012. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: talán a kérdezőből több lesz, mint egy munkás.
2012. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#6 Nem fogom elvárni a gyerekemtől azt amit tőlem elvártak .. 17 évesen nehogy ne mehessek már el dumálni haverjaimmal vagy "bulizni" akár 10 után is meg ne kelljen már minden értelmetlen helyre elmenni velük.


Sosem hazudtam nekik semmibe őszinte vagyok velük nem kunyerálok pénzt se semmi nem beszélek velük csúnyán nem lopok meg tudom is én még mi, iskolában is teljesítek nehogy ennyit ne kaphassak már meg.És tudod mit ha kiállna magáért a gyerekem örülnék is neki :)

2012. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!