Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a lány azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a lány azért nem akar velem járni mert a szülei nem engedik meg az anya tiltja neki? Mit mondjak a lánynak hogy ezt ne vegye figyelembe vagy valami?

Figyelt kérdés

Egyedüli gyerek egy szem lány megértem hogy féltik!Az anya rossz véleménnyel van rólam pedig annyira nem ismer múltamról tud egy két dolgot de változtam sokat és így mostanság nem nagyon tudja milyen vagyok csak gondolja vagy el képzeli és hát nem teljesen jól!!

Légy szíves segítsétek nagyon szeretem ezt a lányt ő meg azt mondja azért nem akar jobban meg szeretni mert hogy a szülei


2011. máj. 9. 21:37
 1/8 DJ_Whiteman ***** válasza:

Milyen idős a lány először is?

Valahogy úgy kell megoldanod, hogy a szülei ellen véletlenül se fordítsd őt:)

2011. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"nem akar jobban meg szeretni mert hogy a szülei"=Gáz Géza,ez esetben Gáz Gizi!!!
2011. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Mintha az én történetemet hallanám. Csak itt én vagyok a lány. Egyedüli gyerek vagyok, 22éves és engem is tiltana anyám a barátomtól. Pedig egy éve együtt vagyunk.

és tanács. Mérhetetlen sok kitartás. Ha szereted azt a lányt mutasd meg neki, hogy megváltoztál és harcolj érte bármi áron. Ha a lány is szeret akkor úgysem tud közétek állni senki. Így keresd a társaságát mindennap, beszélgess vele, találkozzatok stb. Vagy ha a szülei ennyire vaskalaposak akkor állj az eléjük és mond el, hogy megváltoztál és ne a múlt alapján ítéljenek el. Ismerjenek meg amilyen most vagy és ha azt sem tetszik akkor küldjenek el.

2011. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok :D
2011. máj. 9. 21:48
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és az sem mellékes hogy az előző volt barátjával ugyan így volt hogy a szülei nem akarták meg mondták neki ne járjon már vele aztán meg igazuk is lett mert a fiú meg csalta de ő meg nem hallgatott rájuk és most gondolom azt hiszi megint igazuk lenne vagy valami ilyesmit is gondolhat
2011. máj. 9. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Naja nekem is ismerős a szitu:S Nálam is az van hogy a barátnőm anyja egy veszekedés következtében tilt és probálja de olyan erővel ellenem irányítani hogy én még ilyet nem láttam. Sok emberre haragszok, meg utálom ,de az a nőszemély nálam maga a megtestesült sátán. Nem tudom hogy a te barátnőd anyja milyen,de ha olyan mint az a személy, az a egoista, lekezelő, csicskáztató, kegyetlen ember akkor nagyon nehezen fogod birni az tuti... Barátnőmmel már másfél éve vagyok eggyütt és ez az eset olyan 2-3 hónapja történt és mindkettőnket elégé megviseli. Én azt tanácsolom ha lehet vele normálisan beszélni akkor probáld meg. Én sajnos azt nem tudom megtenni:S Ha nem segít ez, vagy nem jön össze akkor nagyon erősnek kell lennie a kapcsolatnak hogy kitartson. Nálunk is sok mélypont volt már emiatt. Ha mindezek ellenére továbbra is támadja a kapcsolatot akkor csak a változás, például elköltözés segíthet. Remélem te szerencsésebb leszel e téren. Sok sikert:)

Bocs a hosszú vállaszért


19/F

2011. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az ilyeneket nem érdemes eröltetni. Csak a lánynak lesz rosszabb. Fiatal koromban én is így voltam vele, amikor meg lázadtam olyan légkör volt itthon hogy huhhh. Szevedés vlt az egész.
2011. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok hasonló helyzetben. Szerintem beszélned kellene a szüleivel, megmondani, hogy nem ismernek igazan, de a jovoben szeretnel erre lehetoseget adni nekik is, mert nagyon szimpatikus a lanyuk. Erre ha feljonnek a multbeli dolgok, (vagy ha kihozza a szo, te is felvetheted) jo lehetoseg, hogy megmagyarazd. Es ha nagyon udvarias akarsz lenni es jo benyomast kelteni, 'elkeresztetheted' a kislanyt egy kozos programra. Fura, de sok lanyos szulo szereti az ilyen konzervativ szokasokat. Sok sikert!
2011. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!