Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Sok fiú akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Sok fiú akar velem járni, de a szüleim nem engedik.

Figyelt kérdés
Vagyis anyukám még megengedné lehet, de apám hallani se akar róla. Persze amikor kérdezik hogy járok e velük, mindig azt mondom "nem akarok mert nem vagy az esetem". De én nagyon szeretnék már járni vkivel, de apám nagyon félt engem.
2010. dec. 12. 16:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 13 éves vagyok és lány.
2010. dec. 12. 16:09
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
keményen nyomod te is..
2010. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Hiába, így lehet majd téged jól elrontani, félni fogsz a fiúktól, vagy éppen bennük keresed majd, amit az apádtól nem kapsz meg, a csodálatot. Gondjaid lesznek a párkapcsolataidban is. Ezen kívül még a szex sem lesz kielégítő számodra teljes mértékben.

Sajnállak. Főleg, hogy a szüleiddel sem lehetsz majd később teljesen őszinte.

Ha járni akarsz, találkozz velük, egy két beszélgetés, miegymás belefér. Otthon meg ne mondd el. Vigyázz, hogy állj meg egy bizonyos határnál, mert még fiatal vagy a szexhez, de hogy randizgass ennyi idősen, nem lehet akadálya.

2010. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Apádnak igaza van. Ráérsz 2-3 év múlva is fiúkkal járni.
2010. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Azért, mert még nagyon fiatal vagy. Dúl benned a kíváncsiság gondolom és Apukád attól félt, hogy csalódni fogsz illetve, hogy ha szeretkezésre kerül sor nem védekeztek, ilyesmik. De, ha ez megnyugtat engem sem engedtek 13 évesen fiúzni. Olyan 16-17 évesen már nem szóltak bele ebbe. Mert féltettek és hát be kell lássam, ha 15 évvel idősebb lennék, és nekem lenne ennyi idős lányom én is nagyon félteném még.

Ennyi.

22/N

2010. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne mondd el a szüleidnek :))

nem kell nekik mindenről tudni :P

12/L

2010. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, aért várj még,mert csakhamar írod a következő kérdést "Csak egy kicsit tette be, de elélvezett, ugye nem leszek terhes?" címmel...
2010. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nyugodtan járhatsz fiúkkal, úgy,hogy meg fogjátok egymás kezét,esetleg csókolóztok,ennél több ilyen korban még nem kell és ha csak ennyi,akkor szerintem próbáld meg, nem kell beszámolni róla a szüleidnek, ezt nem ők döntik el,csak azt,hogy találkozhatsz-e vele vagy sem. De ha csak a suliban együtt vagy egy fiúval, sétáltok hazafelé vagy ilyesmi,abból még nem lesz semmi,legalább fogsz tudni kommunikálni a fiúkkal.
2010. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. =)

de akkor titokba járjak a fiúval? Nem hiszem hogy ezt ő díjazná. sztem csak kiröhögne :S

2010. dec. 13. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem röhög ki!Lehet ő sem mondja el otthon.

Én pl. az eddigi barátjaimmal még mindig titokba tartottuk a szülők előtt

2010. dec. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!