Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleim nem engedik, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim nem engedik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos az elején leszögezném hogy nagyon utálatos szüleim vannak. Összejöttem egy lánnyal, viszont szüleim ezt nem tolerálják, mert a lány és családja nem áll olyan jól anyagilag, mint mi. Nem mintha mi kőgazdagok lennénk... Ez így nagyon gáz, mert nagyon szeretjük egymást a lánynak ezt még nem említettem.. Így tudunk azért együtt lenni csak hát ha elakar jönni hozzám vagy valami akkor az elég gáz.. 18 évesek vagyunk
2011. szept. 11. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a lányt, akkor sz*rd le a szüleidet, mond el h nem az anyagiak számítanak, és te szeretet. Mond, hogy te nem pénztárca alapján választasz, am meg ha a szüleid így gondolkoznak az elég szánalmas szerintem, már bocsi.. :S


18/f

2011. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krvua ***** válasza:
61%
mond nekik hogy csak ''kefélgetedet'' akkor meg le fogják kaksimogyorózni.
2011. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy szánalmasak tisztába vagyok vele. megteszek mindent nem számit
2011. szept. 11. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
számukra hogy/miből derült ki a lány anyagi helyzete?
2011. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18 évesek vagytok, nagykorúak, azt csináltok amit akartok. Állj a szüleid elé és mond meg nekik, hogy vagy elfogadják így a dolgokat, vagy nem vagy rájuk kíváncsi többé. Nem a pénz dönt szerelemben! Pontosan így voltam én is.

Elfogadták a dolgot, nem túl jó a viszonyunk, de ez van.

Az ő hibájuk, hogy a saját fiukat nem tudják ebben a helyzetben "elfogadni"

20/F

2011. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!