Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim nem engedik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem engedik, hogy felmenjek a barátomhoz. Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 26. Egy éve vagyunk együtt, anyáék is elfogadták őt, de nem engednek el hozzájuk. Mit tegyek?
2011. jan. 9. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Na vajon miért...logikus, hogy nem engednek el. Egy 26 éves férfi nem csak puszilgatni akarja a barátnőjét, ezt a szüleid is jól tudják. Persze bemesélheted nekik (és önmagadnak) hogy nem akartok lefeküdni...de úgysem fogják elhinni. Nem akarlak megbántani, de szerintem ennek a kapcsolatnak nincs nagy jövője...ilyen korban még nagyon sok a 10 év.
2011. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mond azt hogy csak azért megyek,hogy leszopjam a kukiját,csak ennyi és fél óra itthon vagyok!:D

Szerintem tuti elengednek...

2011. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazán köszi a segítséget, nagyon értelmesek vagytok.
2011. jan. 11. 20:50
 4/12 anonim válasza:
hát nemhiszem h sok szerencsével jársz de ők tudod csak féltenek, és hát nemnagyon fognak még engedni...esetleg azt megpróbálhatod h pitizel ezerrel ha valamit mondanak akkor Te ugrasz jobbat sajna nemtudsz. sok sikert
2011. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

16 évesen még tényleg korai!!!

Szerintem várd meg míg legalább 19 leszel!

Egyébként nappal sem engednek el a barátodhoz a szüleid?

Mert az oké, ha azt nem engedik, hogy ott aludj, mert mi pl 4 évig nem aludtunk együtt egyszer sem, és 6 és fél éve vagyunk együtt, szóval 2 éve összeköltöztünk és azóta alszunk/lakunk együtt! Hidd el, úgy megmarad a varázs, ha nem alszotok együtt!


24/N

2011. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsó ezt nem értem 18 évesen jöttetek össze és nem engedték hogy egymással aludjatok???:O

tesóm barátnői 18 éves kora óta itt alszanak meg ő is náluk ezt most valahogy nem értem veletek mért csinálták így:S

2011. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem tartanak elég nagynak, addig kamuzz, ha fel akarsz menni hozzá...pl bnődhöz mész(de beszéld meg bőnddel is), stb gondolom van fantáziád, találj ki vmit. vagy moziba, ott zavarni se tudnak, mert telefon kikapcs meg hasonlók:D

De amúgy kicsit sok az a 10 év, bár nem mindig. Hajrá, ha szereted, Kitartás! :)

2011. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

lol 26 éves xD lassan gyereket kéne csinálnia.. és akkor egy 16 évessel jár? hát besz@rok.

Kérdező: apád helyébe már felkötöttem volna a csávót.. aztán téged

2011. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem menjetek ki a hősök terére menjetek ki a közepére és kezdjetek el dugni a közepén, kúrjon análba is meg pisilős stb, és ezt mind vegyétek fel. Ezt utána mutasd meg anyádéknak. Ezután apád biztos elenged (miközben kilógat az erkélyen).
2011. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék! Nem ott alduni, csak felmenni szeretnék hozzájuk. Szüleivel is jóba vagyok meg minden. 21:17-nek köszi!! Utolsónek meg... szerintem te csináld ezt. Látszik mennyire normális vagy.
2011. jan. 11. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!