Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyu nem engedi hogy felmenjek...

Anyu nem engedi hogy felmenjek a barátomhoz. Hogyan vegyem rá hogy beleegyezzen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én 13 éves lány vagyok a pasim pedig 15.

Értelmes válaszokat kérnék.


2010. ápr. 15. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

én sem engednélek 13 évesen ne haragudj.Anyukádnak igaza van.

ettől értelmesebbre nem futotta.

2010. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Igaza van az első válaszolónak.13 évesen inkább a tanulással foglalkozz!Pasizni még korai,ráérsz még vele.
2010. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Első fiúm, kis diákszerelmem először 13 évesen volt. A srác szintén 15 éves volt. Anya egy idő után hozzászokott, kb. fél év kellett hozzá, hogy elengedjen vele a lakótelepen kívülre is, és nem elégedetlenkedhettem.

Ha ennyire nagyon akarod, akkor inkább a srácot hívd át magatokhoz, és akkor anyukádék is tudnak vele beszélni, és utána a szobádban gépezhettek vagy valami.

20/L.

2010. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
hát 13 évesen még én sem engednélek.
2010. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
"pasim" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

jaja , "pasim" :DD

Én se engednélek..

2010. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Fúú úgy látom van itt jópár megértő, kedves, és fiatalos anyuka..... Remélem nem bántottak meg a gúnyos válaszaikkal.

Szerintem ülj le anyukáddal beszélgetni, és kérdezd meg, hogy miért nem enged, mi az amitől félt. Lehet nektek eszetekbe sem jutott még amit ő feltételez...

Én már 30 vagyok, és későn érő típus, nem tudom ti hol tartotok most ilyen fiatalon a kapcsolatotokban. Anyukád ismeri már a barátodat? (nyugodtan nevezheted a pasidnak, szerintem aranyos :) Lehet, hogy csak jobban meg kéne ismernie, megkedvelnie. Akárhogy is van, ha anyukáddal szép nyugodtan le tudtok ülni, és te is meg tudod nyugtani, hogy nem csinálsz butaságot, akkor bele fog egyezni.

2010. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Az utolsó válaszadóval értek egyet - hisz igazából ő adta az első választ, a többiek csak annyit mondtak, anyukádnak igaza van. Valahol megértem, mert tényleg, 13 éves vagy, anyukád pedig félt -ezért kell őszintének lenned vele. El kell mesélned a fiúról, mit kedvelsz benne, milyen embernek látod és a legjobb, ha haza is viszed és bemutatod, ott is együtt lehettek és anyukád sem kap frászt, hogy hol jársz és mit csinálsz! Ha megkedvelte, talán 1-2 éven belül át is mehetsz... sok szerencsét!


27L

2010. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Bár anya nem vagyok van egy 16 éves öcsém és neki van egy haláli aranyos 13 éves barátnője. Nagyjából ismerem a helyzetet, jó lenne, ha anyukád beszélgetne a barátoddal, hogy kicsit megismerje, tudja, hogy kihez engedni a lányát. Viszont a 13 éves lányok hajlamosak naivak lenni, nem általánosítani akarok, csak nagy százalékban így van, ahogy pl az én esetemben is, és ezt a fiúk képesek kihasználni, megint csak saját példámból indulok ki. A lényeg, hogy anyukád ismerje meg, viszont ha aztán sem enged fel hozzá, próbáld megbeszélni vele, hogy miért gondolja így, tartsd mindig szem előtt, hogy ő csak félt! Egyébként megkérdezhetem, hogy mit szeretnétek csinálni nála?
2010. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes kommenteket :)

egyépként anyukám ismeri nagyon jól a fiút.

de való igaz félt.

2010. ápr. 18. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!