Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szüleim egyszerúen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim egyszerúen nem engedik hogy élvezzem az életet. Mit tudok tenni? Lent.

Figyelt kérdés

Egyszer nem tudok elmenni a haverokkal vagy csajokkal este mert 7-kor haza kell mennem -.- meg már 1 órája ágybaküldtek a többi ismerősöm meg most beszélget a csajokkal..

Hogy tudnám ezt megszüntetni?



2012. júl. 30. 23:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nincs neked eszed hogy gondolkodj,hogy mit csinálj?Sz*rd le,vagy beszélgess velük erről...
2012. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Miért nézed le a munkásokat?? sokkal jobban megérdemlik a pénzüket mint az irodás faszok akik cicerélik a számítót meg papirokat írnak.. aztán fele annyit nem kapnak mint a munkások
2012. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hány évesen akarod te élvezni az életet az sem utolsó szempont. 14 éves szarosként én sem engednélek sehova...

Mondjuk lehet én voltam furcsa gyerek de ilyen fiatalon nem is vágytam "bulizni". Ma meg már a legtöbb általános iskolás lány több f*aszt fogott mint kilincset. A fiúk meg (na meg a kis csitrikről nem is beszélve) többet isznak mint apám egész évben. Szerintem ez elég szánalmas.

2012. júl. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Úgylátom, ha nem irok minden információt le magamról egybő félreértések lesznek..

Nem bulizni akarok elmenni, csak sétálni beszélgetni, bandázni

Egy korty ital még nem csúszott le a torkomon.

Egy slukkot sem cigiztem még.


Hiába beszélek velük nem hallgatnak meg se.

2012. júl. 31. 09:08
 15/20 anonim válasza:
nekem van egy ilyen barátnőm, de ő se tud ezzel kezdeni semmit. sajnos erre nem tudok tanácsot adni. valahogy bizonyítanod kell, hogy érett vagy már az életre.
2012. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kordod mennyi nehéz így....
2012. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kordod = korod
2012. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
15
2012. júl. 31. 23:29
 19/20 anonim ***** válasza:
15 vagy igazuk van hogy 7kor otthon a helyed... és még szép hogy nem cigizel meg iszol... majd ha 18 leszel akkor mond ezt h még akkor sem engednek el..de még 2-3 évis tanulj és legyen elég azaz este 7
2012. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsó nagy forever alone lehetsz :D
2012. aug. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!