Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-25 év közötti nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 év közötti nők! Ti járnátok egy 35 éves férfivel?

Figyelt kérdés
Itt nem alkalmi kapcsolatra gondolok,hanem komoly kapcsolatra.

2012. júl. 30. 19:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Ez a korosztály a komoly kapcsolat alatt nem ugyanazt érti, mint a 30 felettiek. Utóbbiak már inkább gondolkodnak élettársi/házas együttélésen, családalapításon. Ha nem mondják ki, tudat alatt feltételezik róluk, és ez a fiatalabb nőket elriaszthatja
2012. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
járnék 20/L
2012. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

"Ez a korosztály a komoly kapcsolat alatt nem ugyanazt érti, mint a 30 felettiek. Utóbbiak már inkább gondolkodnak élettársi/házas együttélésen, családalapításon. Ha nem mondják ki, tudat alatt feltételezik róluk, és ez a fiatalabb nőket elriaszthatja"


Nos én nem vagyok az a "mindenáron családalapító".

Ha csak ezt akarnám,akkor már családot alapítottam volna.

Ha volna egy komoly kapcsolatom egy 18-25 éves nővel,akkor sem jelentené azt,hogy én erőltetném a családalapítást.Ez nem jelenti azt,hogy nem akarom,de majd amikor mindketten szinkronba lennénk e téren.

A nő is élhetné az életét.Én nem láncolnám magamhoz.

Legfeljebb együttélés!

2012. júl. 30. 20:11
 14/38 anonim ***** válasza:
Amúgy azt szabad tudni mért pont ez a fiatalabb korosztály érdekel?
2012. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
miért nem korodbeli nőkkel kezdesz?
2012. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

<<Nos én nem vagyok az a "mindenáron családalapító".>>

De a korodnál fogva feltételezhetik rólad, és önkéntelenül jobban vonzódnak a korukbeliekhez. Főleg, ha inkább apukás fazon vagy, és nem egy extra fiatalos sztártípus.

2012. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy,hogy 18vagy 25?!?!Az lehet még+7év.De a válaszom igen.Jelenlegi ismerősöm +28.
2012. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

"De a korodnál fogva feltételezhetik rólad, és önkéntelenül jobban vonzódnak a korukbeliekhez. Főleg, ha inkább apukás fazon vagy, és nem egy extra fiatalos sztártípus."


Nálam a családalapításnál nem a MIKOR a a kérdés,hanem KIVEL!


"Amúgy azt szabad tudni mért pont ez a fiatalabb korosztály érdekel?"


Mert én ezeket érzem közel magamhoz.Ezekhez vonzódom.Mit kell azon magyarázni?!

2012. júl. 30. 20:26
 19/38 anonim ***** válasza:
Én értem, kérdező, de ezek nincsenek rád írva, vagy igen? Én azt mondom, hogy mit feltételezhetnek rólad, nem azt, hogy te ilyen vagy. Két malomban őrölünk. Remélem a kapcsolataidban könnyebben beleéled magad a másik ember lelkivilágába.
2012. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Ha beleszeretnék, akkor igen, járnék egy ilyen korú férfivel. :)


Az ismeretségi körömben is több ilyen kapcsolatról tudok. A legjobb barátnőm pl. 19 éves, a barátja 30.

Bátyám 34 volt, a barátnője 18. Semmi nem lehetetlen. :)


18/L

2012. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!