Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti járnátok egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy olyan lánnyal akinek ilyen fogsora van? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Az arca helyes meg minden rendbe van a csajjal de ilyenek a fogai.. Kizáró ok?



2012. júl. 25. 21:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem:)
2012. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen az orkoknak van a WoW-ban, ma néztem meg pont!
2012. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Zóna pocok Tauriwow on játszol?:D
2012. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
WoD-on :P
2012. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%
Fuuu, nem, ez nagyon erős! Fele ilyen keményre nem számítottam. Itt már csak egy nagyon hard, többszörös szájsebészeti beavatkozás segíthet, de piszkosul fog fájni. Vagy 10 év fogszabályzó, az annyira nem fájdalmas.
2012. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
nem tudom nektek hogy esne ha életetek szerelme azt mondaná hogy csúnya a fogsorod így nem jövök veled össze...
2012. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nehogy már egy fogsor alapján dönts... Ha szép arca, rendben van a lány és téged nem zavar, akkor ki nem sz*rja le? Nem lehet minden tökéletes, ez pedig alapból amúgy szerintem nem zavaró és nem csúnya. Ismerek gyönyörű lányt nem tökéletes fogsorral...
2012. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Ez baromság.. Ha egy kicsit is tetszik a csaj, és csak a fogai tartanak vissza, akkor próbáld meg. Bár az is előfordulhat, hogy annyira zavarnak a fogai, hogy nem tudsz igazán a lányra figyelni, akkor viszont mondd meg neki, hogy mi a helyzet, de kedvesen!
2012. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Engem annyira nem zavar, csak mások véleményére is kíváncsi voltam.. Amúgy neki ennyire azért nem durva.
2012. júl. 25. 21:48
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem ez a mérvadó. Az összhang a lényeg! Lehet valakinek eléggé csúnya fogsora, de ha valakinek tetszik, akkoris az ő mosolya a legszebb, legcsodásabb. Ha szép lány, szép az arca, alakja akkor igen járnék vele a fogsora ellenére is. :)
2012. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!