Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok olyan férfive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan férfivel akinek csak annyi hibája van magát sem tudja megvédeni?

Figyelt kérdés
Más hibája nincs.
2012. júl. 17. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, meg jobban is orulnek neki, hogy en vedhetem meg ot:)
2012. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

és miért ?

Mert nem mindeggy h azért, mert szó szerint nem tudja, vagy csak nem meri, nem akarja. és az se mindeggy h szavakról beszélünk e vag tettekről.

2012. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

ennek a gyökere,

eredezhet másból.

ez egynél több hiba,

így már kapásból.

2012. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi ilyen. De legalább próbálkozzon vagy fusson gyorsan. Neked valami fóbiád van, hogy meg fognak támadni, vagy mi?
2012. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy meg tudjon védeni, szeretem az olyan kopókat akik védik a területüket:))

Elküldeném vmi harci kiképzőbe!

2012. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

1. Kizárt, hogy más hibája nincs, senki sem tökéletes.

2. Ez pont olyan hiba, ami számomra nem elfogadható. Bár kérdés, hogy hogyan is érted pontosan.

Nem vonzó, ha egy férfi nagyon önbizalom hiányos és félénk, és nem tudja magát pl. társaságban megvédeni. Vagy épp a barátnőjét. És ha utcán pl. nekünk támadnának, akkor elég gáz lenne, ha én próbálnám megvédeni magunkat, életem párja meg elfutna...

2012. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Magát nem tudja megvédeni, de máskülönben nulla önkritikája van? hpmhpmh... van itt ám több bibi is..
2012. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 galen malek ***** válasza:
ez nagyon hasonlít arra a kérdésre hogy "csak annyi hibája van hogy nem tudja magát elviselni" ne trollkodjál vazzeg :()
2012. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem,olyan pasi kell aki erősebb nálam.
2012. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Engem zavarna. Férfi az legyen férfi ne egy b*uzis töketlen szerencsétlenség.
2012. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!