Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok járnátok 1 olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok 1 olyan fiúval aki még magát se tudja megvédeni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem járok önvédelmi tanfolyamra, meg semmi ilyenre, és tök vékony alkatú srác vagyok... De ha valakivel járok, és szeretem, akkor nem érdekel mennyire vernek szarrá (esetleg) akkor is megpróbálom megvédeni!
2012. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Félős vagyok amúgyis,az okát inkább nem írom le. Tehát nem.

16/L

2012. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam egy verekedős típus, még a légynek sem ártok, de ha a barátnőmet kell megvédeni, akkor előbújik belőlem a Hulk... :D
2012. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem zavarna, hogy gyenge, de gyáva vagy önző ne legyen. Legalább próbáljon megvédeni.
2012. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem...
2012. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!