Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők járnátok mulatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők járnátok mulatt (fekete és fehér bőrű szülők gyereke) fiúval/férfivel?

Figyelt kérdés
Többször is felmerült már bennem ez a kérdés. Mára sok RnB énekes mulatt (barna bőrű) és a lányok rajonganak értük nem tudtam eldönteni hogy járnának is velük és esetleg össze is házasodnának-e. Előre is kérem a válaszolókat hogy a rasszista megnyilvánulásokat kérem máshova tartogatni.
2010. okt. 24. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
a félvér emberek gyönyörűek:) egyébként tök mindegy, nem lenne kizáró ok, de ha a kinézetet nem nézem (ugye attól függ jo vagy rossz) akkor plusz pont sem.
2010. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

"Előre is kérem a válaszolókat hogy a rasszista megnyilvánulásokat kérem máshova tartogatni."


És te mégis rasszista alapon válogatsz. Gratula. Nem baromira mindegy, hogy milyen színű a bőre? Tapló ember hófehér bőrűben, feketében, sárgában, hupililában is van, bőrszíntől függetlenül.


Férfiről nem tudok nyilatkozni, de egy aranyos, imádni való lánynál baromira nem érdekelne, hogy milyen a bőre színe. Nem ő választotta, ellenben a személyiség már emberfüggő. Ez olyan, mintha kijelenteném, hogy csak olyan emberrel vagyok hajlandó járni, akinek a jobb nagylábujja 5 és 5,67cm között van. Teljesen mindegy. Ha aranyos, kedves, elbűvöl, ha csak meglátom, mindenhol minden bajom lesz, hihetetlenül nem érdekel, hogy szinű a bőre. Vannak istennők négerek, indiaiak, japánok, írek, eszkimók, ausztrálok, grönlandiak között, mint ahogy vannak bűnronda, bukó nők angolok, amerikaiak, brazilok, magyarok között is.

2010. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mulat lányok a legszebbek :)
2010. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél-cigányra vagy pirított riba.cra gondolsz?
2010. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Engem nem érdekel az emberek bőrszíne!

Én faji alapon gondolkozom!"


B. Tamás

2010. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A mulatt nem (barna boru) hanem feher es fekete szulok gyermekei..a legtobb mai R`n`B enekes nem mulatt hanem fekete boru! Csak mondom..

De kulonben semmi rasszista nincs abban hogyha valaki inkabb a fekete borueket preferalja..en is mindig elobb fordultam meg egy ilyen pasi utan mint mondjuk barmelyik mas utan,de ebben semmi rasszista dolog nincs-a rasszista szot nem erre szoktak hasznalni amugy sem! Viszont a kerdesdre valaszolva,nekem most lesz az eskuvom jovo marciusban es egy isteni del-afrikai ferfihoz megyek felesegul :)

2010. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!