Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-25 év közötti nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 év közötti nők! Ti járnátok egy 35 éves férfivel?

Figyelt kérdés
Itt nem alkalmi kapcsolatra gondolok,hanem komoly kapcsolatra.

2012. júl. 30. 19:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Hozzám túl idős vagy. A korombeliekhez vonzódom. 21L
2012. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ez már sok lenne ...

Max 28 évessel, de nagyon max!

19/L

2012. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszeretnék miért ne..és egy 35 éves is lehet fiatalos, egyik barátnőm 19 éves és egy 31 éves barátja van, együtt élnek, nagyon jól megvannak.
2012. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Túl sok különbség lenne közöttünk valószínűleg.

23/N

2012. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem elég sok mindentől függ, de végül is nem elképzelhetetlen. Én például ismerek egy 36 éves történelemtanárt, akinek az egyik barátnőm tetszett, persze tanította őt, tehát a kapcsolat ki volt lőve, a pasas türelmes volt, megvárta míg a lány elballag, és utána próbálkozott be. Mostanra már férj és feleség, és van egy kisfiuk is, és nagyon boldogok a körkülönbség ellenére. Szóval szerintem lehetséges az ilyen, de nem túl gyakori.:)
2012. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ, hogy milyen vagy, hogy állsz hozzá az élethez, mi az érdeklődési köröd, milyen a mentalitásod és az értékrended.


Találkoztam már 29 éves ultrahülye pasival, és 23 éves teljesen normális gondolkodású pasival is.


24/n

2012. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Eddig még nem sikerült ilyen fiatal barátnőt találnod? Nem biztos, hogy a korod volt ám a baj. Ha helyes vagy, sportos, ápolt, vaaaagy: nem szép, de híres és gazdag (:D), akkor találhatsz magadnak akármilyen korú csajszit. Ha egyik sem vagy, vagy csak hiszed magadról valamelyiket, akkor bizony nem fog sikerülni. Nem rosszindulatból írtam ezeket, csak mindig elgondolkodom, hogy vajon, akik itt egy kérdés mögött rejtőznek, az életben milyenek? Vajon a sikertelenségnek nem az za oka, hogy a válaszolók többsége az életben észre se venné a kérdezőt, vagy éppen nem találnák egy cseppet sem vonzónak.
2012. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

"Eddig még nem sikerült ilyen fiatal barátnőt találnod? Nem biztos, hogy a korod volt ám a baj"


Nem az a baj,hogy ne tudnék összejönni ilyen nőkkel ideig-óráig!De én itt komoly kapcsolatra gondolok.

2012. júl. 30. 20:00
 9/38 anonim ***** válasza:

én igen, engem vonzanak az idősebb, domináns pasik:)

18L

2012. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Hát végülis lehetséges, mert nem minden 18-25 közötti keres a maga korához való fiút. Van aki az idősebbekkel jobban megérteti magát, vagy csak simán az olyan korúakhoz vonzódik. Ám tényleg nagyon modern-nek kell lenned, ha azt akarod hogy észre is vegyenek.
2012. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!