Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen? 3. randi

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen? 3. randi

Figyelt kérdés
Meghívott egy srác egy fürdőbe pancsizni, nem drága a belépő olyan 1500 környékén lehet. Ez a 3. randi, nekem fizetnem kell a saját belépőm?
2012. júl. 26. 15:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez az optimális. :) Amit előttem szólók írtak! Vagy beszéld meg vele, hogy neked most kevesebb van, menjetek olcsóbb randira, mert számodra igenis kellemetlen érzés- ha szeret, megérti.


Vagy: tényleg szorítsd ki rá, és akard kifizetni, hogy érezze, neked úgy természetes. Ha nagyon-nagyon erőlködik, menj bele, hogy fizessen, azzal a feltétellel, hogy valamikor "visszahívod". :)

2012. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Itt nincs szó szeretetről, vagy szerelemről-mm az én részemről semmiképp nincs. Aranyos, kedves srác, de ha akarnám se tudnám kierőszakolni, h szeressem és emiatt lehet egy idióta vagyok,h elszalasztok egy ilyen pasit...
2012. júl. 26. 15:32
 13/14 anonim ***** válasza:

ha nem szeretnél tőle semmit,azt mielőbb tisztázzátok,nehogy kellemetlen helyzetben kerülj (vagy ő).

én annak a híve vagyok,hogy fizesse mindenki a saját részét.persze ez nem törvényszerű,előfordul,hogy néha a párom hív meg,illetve fordítva.de már a randizgatás szakaszban is ragaszkodtam ahhoz,hogy ha nem muszáj,ne hívjon meg-én valamiért kellemetlennek éreztem volna,akármennyire is a férfi "dolga".vagy mi.

nyilván ez egyénenként változó,de ha nem szeretnél kapcsolatot,úgy gondolom,illik a sajátodat fizetni.

2012. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapig voltam együtt a barátommal és mindig ő fizetett ha valahová elmentünk. Engem nem zavart. Mondjuk az sem zavart volna, nem sértődtem volna ha mondta volna hogy felezzünk. Soha egy szóval sem említette hogy zavarja hogy ő fizet. Eszter23
2012. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!