Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a legjobb randi helyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb randi helyek? Hagyjuk h fizessen a pali? Kezdeményezhető a csók ( L )?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kávézók, bárok, beülős helyek, pizzéria, gyertyafényes vacsora, séta a Margit-szigeten (ha nem vagytok fázósak), végső esetben mozi (bár ezt nem javasolnám, mert nem tudtok beszélgetni). Egyszer szerintem azért mondd hogy "ne, ne fizess, fizetem a részem", aztán ha nem engedi akkor hagyd hogy fizessen:) ha látod hogy bejössz neki (szemkontaktusból, mosolyog, esetleg megérint gyakran), akkor nyugodtan kezdeményezhető a csók:) sok sikert! 23F
2009. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az etikett szerint mindig a férfi fizet. Még akkor is, ha utána ezt egymás között rendezitek.
2009. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mozi ne, inkább kávézó,étterem esetleg séta a városban.

Ne hagyd, hogy fizessen, illetve mindenképpen ajánld fel, hogy te kifizeted a részed. Ha elfogadja, akkor egyből felejtős :) Ha ragaszkodik hozzá, hogy ő fizessen, akkor kis húzódzkodás után engedd meg és örülj neki :)

A csók meg majd úgyis adni fogja magát :)

2009. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi!!! :)
2009. nov. 17. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
még szép hogy a ffi fizet, az egyik válaszról jutott eszembe, hogy szüleim úgy oldották meg, hogy Anyum rendezte a kasszát szoval nála volt a pénz mindig, és akkor asztal alatt átnyujtotta Apumnak ha nála nem volt, hogy ő fizessen, mert úgy illik. Szoval ha utána rendezitek, akkor is a fiu fizessen :)
2009. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokszor randiztam tóparton. Talán furán hangzik egy étteremhez szokott randizótól, de a város zajától mentesen egy kis vadkacsaetetéssel egybekötve, néha megállva egy horgász háta mögöt, meg egy kis bedoblak a vízbe cica, ha rossz leszel típusú hozzáállás, sok nevetéssel, mindig nagy siker volt. Séta a tó körül....mmm....nagyon klassz. Igaz felém nagyon jó kis helyek vannak...
2009. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Első randi nálam mindeg kellemes,csendes hely szokott lenni.Valami olyan,ahol nem bömböl a zene,és így tudunk beszélgetni,hiszen szeretnék minél többet megtudni az illetőről.Főként a teaházakat szeretem,mert nincs füst,nincs zaj,és az áraik is megfizethetőek,és nem néznek rád ferde szemmel,ha 3-4 órát üldögélsz egy kancsó tea felett.Mivel 1000 1-2 száz forintos tételtől van szó,ezért szeretem,ha a pasi fizet.

Sosem kezdeményezem a csókot.Ha érzek ilyen szintű vonzódást,akkor adok rá lehetőséget,h megtegye,ha van mersze,de én nem csókolnám meg először.Legyen már ennyi bátorság benne.No meg el is veszi az első csók varázsát,ha én csókolom meg,és nem ő.Akkor elveszti számára a hódítás élményét.

22L

2009. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!