Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megváltozni? Izzad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megváltozni? Izzad a tenyerem, s reszket a gyomrom ha lánnyal beszélgetek négyszemközt.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. 16 éves fiú vagyok. Az én problémám az lenne, hogy amikor beszélgetek 1 lánnyal(legyen az ismerős vagy ismeretlen), nem tudok felszabadult lenni(vagy nagyon nehezen jutok el arra a szintre). Van, hogy ismerőssel(5 évvel idősebb, úgyhogy eszembe se jutott semmi) megyünk sétálni s a kezem meghidegül, én kicsit mintha dadognék, reszketne kicsit a hangom s a gyomrom, vagy pedig folyik a víz a hátamról. Ugyanez történik szinte mindenkivel minden találkozáskor. Önbizalmam nem túl nagy, de kicsi van. Akikkel sokat beszélgetek, nagyon értelmesnek s okosnak, komolynak, megbízhatónak mondanak. Mi a magyarázat rá? Mit tudok tenni? Nagyon várom a tanácsaitokat :) Köszönöm!



2012. júl. 25. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
gyakorolj. ENNYI.
2012. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akárkivel én sem állok le beszélgetni... "Gyakorlás" meg sok alkalommal van, de az nem változtat.
2012. júl. 25. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Hozza kell szoknod az ilyen helyzetekhez. Majd meglatod, hogy idovel (ha tovabbra is beszelgetsz lanyokkal es nem hatralsz meg) ez a dolog enyhulni fog es az is benne van hogy el is mulik/kinovod.

Tedd ki magad szandekosan minnel tobb ilyen helyzetnek, fejleszd magad. Ahogy javul majd a helyzet egyre tobb onbizalmad lesz mert latni fogod, hogy fejlodsz.

2012. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy adódnak ilyenkor olyan helyzetek is, hogy ami kicsit fejlődött az önbizalmam, ugyanúgy földbe döngölődik. Így már nem vagyok túl bátor.
2012. júl. 25. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kell a kifogás! ne azt mondd, hogy ezért nem, azért nem. amúgy meg veszítsd el a szüzességed. biztos könnyebb lesz utána.
2012. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
néha dobj be egy-egy viccet, és ha látod nevetni, te is felszabadultabb leszel, amúgy meg ha ezt egy lány észreveszi, úgyis segíteni fog (ha normális...)
2012. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dehogy nem lehet gyakorolni..én féltem emberek előtt beszélni, remegtem, izzadtam, gyakoroltam, és most már gond nélkül merek. ennyi.
2012. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam egy ideig, míg egyszer nem találkoztam olyan lányokkal, akiket ez nem foglalkoztatott. Így szinte észrevétlenül is merek beszélgetni akár ismerős, akár ismeretlen lánnyal, és ezt azoknak köszönhetem, akiket nem érdekelt, hogy kicsit felénk voltam, ők adtak nekem egy kis önbizalmat. Minnél több ilyen helyzetbe kerülsz, annál jobban megszokod, és egyszer majd elmúlik.
2012. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor nincs más hátra, mint előre. :D 1x meg kell próbáljam, ha lesz esélyem, alkalmam.
2012. júl. 29. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!