Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne egy kérdésem. Elvinnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legolasarcher1 kérdése:

Lenne egy kérdésem. Elvinnék egy lányt, randira, de nem tudom, hogyan köszönjek neki a randi elején. Neten már beszéltünk, már love youzunk is, de nem tudom mivel indítsak. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 23:42
 1/7 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Szia és puszi. (Már love you-ztok? Az egy szint?)
2012. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁ...Szia.Veled beszéltem neten.Élőben még szebb vagy.
2012. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán egy "Szia"-val
2012. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha egy szimpla "szia, nagyon csinos vagy", vagy hasonló megszólalással indítasz, nem fogsz mellé. De, ha komolyan ilyenek miatt görcsölsz, az baromira nem jó, így az egész stílusod kényszeredettnek fog hatni.
2012. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenki, de már találkoztunk, csak még nem randi volt, abból ez lenne az első. a love you igazából egy burkolt szeretlek, de ezt kimondani még korai lenne ilyen hamar. A lényeg, hogy érzem, hogy kölcsönös érzelmeket táplál. így hogy indítsak?
2012. júl. 23. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas. :DDD
2012. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz jólesik
2012. júl. 24. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!