Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el?

Figyelt kérdés
Van egy lány még személyesen nem találkoztam vele csak fb-n de egy iskolába megyünk továbbtanulni.Külsőleg és belsőleg is gyönyörű viszont eddig nem nagyon mertem csajozni mert 1.osztályos koromban csúnyán kikosaraztak.Hogyan hívjam el?Vagy mikor?Azt hallottam hogy ne hivjam meg semmire mert azt hiszi hogy megveszem és talán kihasználna.

2012. júl. 23. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak lazán. Először chatelj vele. Ha érdeklődik irántad azt akkor fogod látni ha az első dumálása eltart egy darabig, visszakérdez, és máskor rád ír. Legyél jófej, de nem erőltesd. Add önmagad.
2012. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Emily95 ***** válasza:

Szerintem megemlíthetnéd hogy van egy tök jó film a moziban (amit már előre kinéztél) és hogy nincs kivel elmenjen. Vagy nincs e kedve együtt vacsorázni vagy kimenni a strandra pihenni. Balcsira kiugrani vagy egyet sétálni valamerre :) ha tényleg bejössz neki tuti kapni fog az ötleteken. Ha kérdés van írj privit szívesen válaszolok :)

16/L

2012. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a balcsi 10 óra vonatozásra van tőlünk mert békéscsabán vagyok
2012. júl. 23. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod jó nagy hülyeség. A fiúnak illik meghívni a lányt, főleg az első randin. Nyilván nem kell neki adnod toronyórát láncostól, de azért gondolom egy süti belefér.
2012. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
biztos bárkit kérdeztem azt mondta
2012. júl. 25. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!