Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalomhiányban szenvedek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányban szenvedek?

Figyelt kérdés
Anno nagyon beleszerettem egy lányba de totálisan összetörte a szívemet azóta (1 év és 3 hónap) ezt még mindig nem tudom fel dolgozni és még mindig fáj, nem tudok ismerkedni, mert félek hogy megint ez lessz,ráadásul,AZT MONDJÁK(pár lány) hogy szép vagyok meg rendes, de nem merek ismerkedni sem,nem érzem magam szépnek(nagyon rondának konkrétabban) na szóval ki szeretnék lábalni ebből,mert már nagyon vágyom egy kapcsolatra,de nem megy..nagyon nehéz.

#szex #randi #ismerkedés #önbizalomhiány #hetoszexualitás #fiú vagyok és dugnék
2012. júl. 23. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
drága nekem 7éve volt de még nem sikerült most próbálnák randizni egy bombával nem tom mi lesz a csajok kegyetlenek
2012. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos tudom:)
2012. júl. 23. 22:13
 3/6 anonim válasza:
2012. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tyler913 ***** válasza:

Kegyetlenek? Ha így is lenne,akkor is nekik a nehezebb. Sokszor épp azért bunkók,hogy palástolják a félelmüket és a belső bizonytalanságukat.

Egyébként én azt mondom,hogy a legelső csalódás a legnehezebb. Ha újra mersz majd kezdeményezni,és esetleg beszívatnak,már sokkal könnyebben túl fogsz lendülni rajta.


Keress magadban értékeket,ha pedig úgy érzed,hogy nincs benned,akkor itt az ideje,hogy kifejleszd őket! Ja,és ne vedd olyan komolyan ezt az egész csajozás-dolgot. Tekintsd játéknak.

2013. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kegyetlenek azok, ti vagytok túl nyúlszívüek.


Megint ez lesz? miért lenne ez a volt ex barátnőd meg az új 2 különböző ember, több mint való nem is ismerik egymást, szóval össze se beszéltek.


Ezért nem kell elkapkodni a kapcsolatokat, és ezért kell normális alapra építeni azokat.

2013. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem van:

Mi veszteni valód van, ha fel próbálsz szedni egy csajt?

2013. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!