Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nemsokára első randi! Még nem...

Nemsokára első randi! Még nem láttuk egymást csak Msn-en meg telón beszéltünk. Mit vennétek fel? Hajatok? Fiúknak mi teccik? Ti hogy mentetek 1. -re?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

kor,

sehogy mert látszik, hogy éretlen vagy

2010. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem öltöznék ki annyira, mint pl.: egy discoba.

Farmer, cipő, meg talán ha mégis, akkor pulcsi helyett valami csinibb felső.

A hajad, ha vasalod, akkor annyi elég.

Mert én úgy gondolom, ha lesz köztetek valami, akkor még az első randin ne mutass meg mindent, legyél kicsit titokzatosabb és akkor apró, de kellemes meglepetések is érik,hogy milyen is tudsz lenni.

Én télen taliztam a barátommal élőbe először: farmer, csizma, kabát,sapka, sál :D

2010. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak köszi :) Am 15L
2010. szept. 10. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán mintha a csajokkal mennél sétálni. Max a póló helytt egy ing. De ne mutass semmit :) A haj mondjuk feltűzöd, ha vasalod kivasalod ennyi.
2010. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 legolasarcher1 válasza:
Én férfi létemre javasolnám, hogy nem árt megerősíteni az első benyomás hatását, szóval nyerd meg srácot. hidd el fontos, hogy maradandó élményt szerezz.:)
2012. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!