Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Sikerült lejjebb adnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Sikerült lejjebb adnatok az igényeteket és mára összejönnötök olyan lánnyal, aki amúgy nem vonzott külsőre titeket?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 01:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
nem hiszem, hogy lejjebb adják. esetleg a belső megfogja, mert sikerül megismerni, aztán meg mit számít az úszógumi?
2012. júl. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Többször is sikerült, nagymennyiségű alkohol hatására, de ezt általában másnap pánikszerű menekülés követte.
2012. júl. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van. ugyanúgy a jó csajoknál próbálkozik be mindenki, viszont ha valakit sikerül belsőségesebben megismerni akkor a külső hibák egyre halványabbnak tűnnek :)

22f

2012. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
nem utolsó, első bcsi
2012. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

nem is mindenki volt hiper igényes.


Nekem is csak minimum maximum van, e között lehet bárki, és ez azért elég széles sáv.


Inkább belső érdekel. Kívülről azért az alapok kellenek (higénia, stb).

2012. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Én még dolgozom ezen a lejjebb adásom, egyelőre nem sikerült vonzódnom nekem nem tetsző lányokhoz, lehettek azok akármilyen kedvesek. Nekem az a problémám, hogy a vékonyabb, alacsonyabb, arcra is bejövős, azaz rossz lányok a gyengéim.
2012. júl. 3. 01:19
 8/30 anonim ***** válasza:
Te amúgy egy hiper-szuper Jose Migell vagy?
2012. júl. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

ma 01:40


Most itt nem arról van szó, hogy én vagyok a gonosz szörnyeteg, aki szép hercegnőre vágyik, hanem, hogy hogyan adhatnám lejjebb az igényeimet, hogy tudjak vonzódni például számomra taszító kövér lányokhoz.

2012. júl. 3. 01:42
 10/30 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél?
2012. júl. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!