Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Sikerült lejjebb adnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Sikerült lejjebb adnatok az igényeteket és mára összejönnötök olyan lánnyal, aki amúgy nem vonzott külsőre titeket?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 01:06
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Már kezdem belátni, hogy a szép, aranyso, alacsony, vékony lányok a legaljasabbak jellerem és csak megcsalnak, kihasználnak, pénzre hajtanak, csalódtam bennük és szeretnék esélyt adni a csúnya, de nagy szívű lányoknak. Egy az akadály, hogy nem vonzanak külsőre ezek a többnyire túlsúlyos vagy arcra nem tetszetős lányok.
2012. júl. 3. 01:46
 12/30 anonim ***** válasza:

ahha... Figyu. Én most nem is jövök azzal, hogy attól, hogy valaki szép, még lehet jószívű, de azzal sem, hogy sorozatban épp így fogtad ki...


1. Idővel megváltozol

2: leiszod magad, de ha összejöttök, nem lehetsz mindig részeg

3: keresel rajtuk egyetlenegy szép pontot, pl. a dagadtaknak általában nagy a mellük, nézd folyton azt, fókuszálj csak arra


4 és összefoglalva: Lehet, hogy soha a büdös francba nem fog sikerülni az, amit akarsz!!!


(ilyen beállítottságú vagy, van egy ideálod, egy igényed)

2012. júl. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
csak kicsi-alacsony-sovány és nagy-dagadt lányok léteznek? :DD
2012. júl. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

ma 01:53


Hát a részeges akció megvolt, de csak smároltunk. Aztán kijózanodva komolyan olyan rosszul éreztem magam, mintha megerőszakoltak volna. :/


Másrészt nem rajongtam sosem a nagy mellekért, a kicsi, törékenyebb, vékony lányok voltak mindig is a gyengéim, akikhez általában kisebb, feszes cicik tartoznak. Á, de kár is volt, hogy eszembe jutottak.

2012. júl. 3. 02:00
 15/30 A kérdező kommentje:

ma 01:55


Igen. :D Milyen másra gondolsz még?

2012. júl. 3. 02:01
 16/30 A kérdező kommentje:

ma 01:55


Figyelj, igazából csak két csoport van nálam, azok a lányok, akik vonzanak külsőre ( a vékony, alacsony, kicsik) meg a többi, akik nem.

2012. júl. 3. 02:03
 17/30 anonim ***** válasza:
ismerkedjünk meg, én amondó vagyok. Tuti bejönnék. Ha meg nem, akkor adtunk egy pofont a szarnak.
2012. júl. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Amúgy meg általánosítottam, oda is írtam. Pl. Nagy mell. Ugyanúgy lehet neki csodaszép szája is. A csúnya nőkön is lehet valami szép.
2012. júl. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

"Hát a részeges akció megvolt, de csak smároltunk. Aztán kijózanodva komolyan olyan rosszul éreztem magam, mintha megerőszakoltak volna."


:'DDD Piásan nem csajozunk, alapszabály.


Egyébként valóban, a csúnya nőkön is leehet valami szép, de az összképet nézzük. :)

2012. júl. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

ma 02:07


Hát aznap este top roncs voltam lelkileg, szeretethiányom volt és vágytam egy lányra már nagyon. Elég rendesen leittam magam, a lány arcára sem emlékeztem részegen, csak, hogy ott faltuk egymást, de ő boldog votl azt tudom, haver elmondta azért a dolgokat utólag. Ő csak nézett minket. De le is álltam a piával, annyi őrültséget megcsinálok részegen. Főleg ez a szeretethiányos, barátnőkeresősdi program és a pia együtt nagyon nem jó páros. Legalább annak a lánynak volt egy jó estéje.

2012. júl. 3. 02:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!