Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Sikerült lejjebb adnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Sikerült lejjebb adnatok az igényeteket és mára összejönnötök olyan lánnyal, aki amúgy nem vonzott külsőre titeket?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 01:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Tudom, ismerős. Gondolj bele mivan ha továbbmentek, na nekem sikerült párszor anno. :D
2012. júl. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

mr.flash, na és hogy élted túl? :D


hát én ettől is tényleg nagyon rosszul éreztem magam, mintha fiúval csináltam volna, szóval akihez nem vonzódunk azzal nem érdemes erőltetni, na de én most mégis erre lennék kíváncsi, hogy van-e akinek sikerült ez a bravúr, csoda, mert ha igen, akkor remélhetőleg nekem is fog és végre nagyobb választék lesz a lányok között a számomra

2012. júl. 3. 02:21
 23/30 anonim ***** válasza:

Én a kezdeti "úb*zmegmitcsináltammármegint" után csak röhögtem rajta. Szerintem azért mert ha nem röhögök hanem visszagondolok rosszulleszek.

Mondjuk annyira nem voltak csúnyák (szerencsére). De azt megtanultam hogy van egy szint ami után nem megyek nő közelébe. :D

2012. júl. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Ez utóbbi után én is megtanultam a leckét. :D Az első lány nekem sem volt olyan vészes, de ettől sírni tudnék, pedig nem tehet szegény róla, hogy nem jön be a fiúk többségének.
2012. júl. 3. 02:33
 25/30 anonim ***** válasza:
Ez nem tudatos. De ha sorozatban nincs sikered a zsánereddel, akkor ez az ideál idővel tudat alatt is módosul. Az ilyesmit racionálisan meg érvekkel eldönteni viszont szerintem nem lehetséges. Bízd az időre!
2012. júl. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
lejjebb nem adom, inkább felnövök odáig.
2012. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy sincsenek magasan az igényeim, de nehéz olyan csajt találni, aki tényleg nőies lélekkel bír. Finom, romantikus, humoros, őszinte, kecses.
2012. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Igen, sikerült. De ez nem így működik, hogy tetszenek a "csúnya" lányok, hanem úgy, hogy idővel megváltoztam, és más lett számomra az értékes. 15-20 évesen engem is a plázacicák vonzottak, és szinte kizárólag a külsőre koncentráltam, de szerencsére kinőttem belőle. Egy őszinte lelki kapcsolat mindennél többet ér, és hidd el, nem kell hozzá "csúnyának" lenni egy lánynak, hogy ez meglegyen. Csak meg kell egymást találni, ez viszont nem könnyű.


Viszont aki ultraszexinek akar látszani, annak valószínűleg nincs is más a tarsolyában...

2012. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Öregem, egyszer szexelnél olyannal aki "nem jön be" kaliber, és úgy pofáncsapnád saját magad a korábbi önsajnálós szöveged miatt hogy lerepülne rólad a tojáshéj. Nyavajogj csak ott ahol vagy, a csajokat meg hagyd meg nekünk! Mindet!
2012. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

ma 14:06


Én nem a mennyiségre hajtok, hanem a minőségre. Inkább egy szép, vonzó, szexi lánnyal, mint 100 bálnával. Sajnálom. Most még itt tartok, de igyekszem optimista lenni. :D

2012. júl. 3. 20:39
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!