Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Aki nem szereti az idegen környezetet, fél egy kicsit az idegen emberektől, kicsit félénk, szorongó, nem bízik meg akárkiben, az emberekben a rosszat látja általában és csak, akiről úgy érzi rendes ember, azzal tud igazán közel kerülni és beszélgetni. Emiatt lányokkal sem tud igazán könnyen ismerkedni, mert látnia kell, hogy olyan a lány, hogy érdemes vele ismerkednie.

2012. júl. 1. 13:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

ma 14:03


Erre csak azt tudom mondani, hogy örülök, hogy nem neked volt ilyen gyerekkorod és nem te lettél ilyen felnőttként és, hog ynem neked mondja egy fiú, hogy ilyen lányokkal, mint te nem tudok mit kezdeni...


De jól van ez így, nem bírom, ha sajnálatból vannak velem, vagy szánalomból.

2012. júl. 1. 14:12
 12/22 anonim ***** válasza:

de szegény 14:03-as arra nemgondol, ha összejön egy ilyennel valószínűleg kap annyi önbizalmat a fiú, hogy megváltozzon.


De igen erre az eshetőségre ne gondoljunk.

2012. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is ilyen ember vagyok. Akárhogy szépíted, ez kezdődő antiszoc viselkedés, és igen a gyerekkorból nő ki ezt jól látod. Később a beilleszkedési zavarból paranoia lehet, mert ez egy lelki folyamat, ha nem kezdesz el ellene küzdeni. Én járok ezzel pszichiáterhez. Előbb utóbb a barátok is lekopnak, és minél felnőttebb leszel, egyre nehezebb barátokat találni, ez az igazság. Szerencsés vagy, ha van gyerekkori barátod, aki jóban rosszban kiáll melletted, mert később egyre nehezebb ismerkedni. Az én párom is hasonló karakter, így ketten lettünk teljesen antiszocok. De az az igazság, hogy nem is érezzük jól magunkat "normális" emberekkel, így maradunk egymásnak. Én a kutyákkal jobban érzem magam mint emberekkel. Tudom hogy ez nem normális, de valahol már elfogadtam. Azért ha tudsz, küzdj ellene, az a legjobb, ha minél többet mész társaságba, és próbálsz "szocializálódni", és nem mindenkiről azt gondolni, hogy rosszat akar neked (az már paranoid személyiségzavar). Lehet hogy találsz egy párt magadnak, aki hasonló mint te, de akkor várható, hogy együtt lesztek antiszocok, és elzárkóztok a világtól. Hát az sem a legjobb, tehát jobb, ha próbálod legyőzni a szorongásaidat.
2012. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

ma 14:37


Gyerekkoromban azt mondták enyhe szorongásom van, adtak is ilyen mérgekete, de csak agresszív lettem tőlük, szóval abba kellett hagynom a szedésüket, szerintem az ilyen vackok nem segítenek, csak ártanak. Én nem hiszek a pszichiáteres mérgekben. De ahhoz képest, milyen gyerekkorom volt, elég jól tudok ismerkedni emberekkel, főleg neten, de élőben sem probléma megkérdeznem mennyi az idő vagy mikor merre megy ez meg az a busz esetleg útbaigazítást kérnem. De jobban megválasztom kit szólítok meg. Időnként tök idegen emberekkel is tudok haverkodni, főleg, hát még ha pia is van bennem. Részegen csak úgy tapadnak rám az új barátok. De ritkán szoktam inni amúgy.


Nálam a legnagyobb probléma a gyerekkori sérelmekből és a külsőmmel való elégedetlenségből van, hogy túlságosan rondának érzem magam és emiatt is vagyok gátlásos, szégyellős más emberek előtt mutogatni a rusnya képemet, ami egyes lányok szerint nem is rusnya, de mindegy az ilyet nem szoktam meghallani, egyik fülemen be, másikon ki. Ha rosszat mondanak rám azt jobban elhizsem és bent is marad jobban.

2012. júl. 1. 14:52
 15/22 anonim ***** válasza:

a lányok szemében az ilyen = életképtelen senki,

de a legmélyebbről is el lehet jutni a csúcsokig!

Brian Tracy-t keresd meg neten és hallgasd meg a főnix szemináriumát, hogy újjá születhess!

2012. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam és elképesztően sok dologról maradtam le az életemben, tehát kedves kérdező, üzenem neked hogy változz, tudom nem könnyű, de kezd kicsiben, szarj le azt akit ne akarsz, légy kicsit "bunkóbb"
2012. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hogy járnék-e egy ilyen sráccal, az attól függ, hogy velem milyen lenne. Hogy egy idegen közegben hogy viselkedik, az annyira nem érdekel, minthogy velem milyen. Én se szeretek a figyelem középpontjában lenni, ott kicsit visszahúzódóbb vagyok és óvatos (és igen, ennek vannak előzményei, pont mint neked), de a saját baráti társaságomon belül el tudom engedni magam és nyitott vagyok a többiek felé.

És talán egy jó kapcsolattól kapnál egy olyan biztonságérzetet, hogy a többiek felé is megnyílj kicsit, mert nem jó ha valaki egyből a rosszra gondol egy idegen láttán.

2012. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

ma 22:46


Saját haverjaim közt én is nyitott és laza, normális vagyok persze. De ha jön haver haverja, akit még nem láttam azelőtt vagy úgy érzem, hogy ő egy menő izomállat, akkor távolságtartó leszek és csendes, utána haverral sem igazán tudok úgy beszélgetni.

2012. júl. 3. 22:58
 19/22 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, szerencsére van pchiologus ismerős, és ő csak azt mondta, ez ilyen korban normális, kezdjünk el edzeni.


Állítólag a sok gép elött ülés, unatkozás izomösszehuzodást vagy miafenét okoz, amitől idegesek, nyugtalanak leszünk.


Az edzés meg ezeket megszünteti, és önbizalmat is nővel. Szal, 40 fekvő + 60-70 felülés, és csináld ezt több hónapig naponta, pár nap után 1-2 nap kihagyással, és minden rendben lesz.

2012. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ma 22:46 vagyok.

mivel a haver haverját csak akkor ismerted meg ezért nincs sok közös téma: ergo ne csodálkozz ha nem nagyon tudsz beszélgetni vele :) amúgy az előttem lévő ötlete se rossz, a sport tényleg segít

2012. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!