Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért nem járnátok 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem járnátok 1 nálatok pár évvel fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Who said that?
2012. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Wer hat es gesagt???
2012. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én alapjában véve az idősebb pasikat szeretem, DE! egyszer elcsábultam...:)

18 voltam a fiú meg 15. Egyszerűen megtetszett. Nem látszott,h ekkora korkülönbség van köztünk. Fejlettebb volt, 2 m magas,és sokkal érettebb a gondolkodása, mint egy 20 évesnek...ha nem lett volna akkor barátom, biztosan történt volna vmi köztünk...

2012. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

ooooops....rosszul olvastam el a kérdést...:S :D


Vannak csajok,akiknek ez ciki, főleg ha nagy a korkülönbség meg 18 év alattiak. A férfiak általában 3 évvel később érnek, mint a nők, ezért van,h már a saját korosztály is "túl fiatal", nem beszélve a fiatalabbakról.

2012. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

22:48 22:46



több nálam idősebb lány is vissza utasított mert nekik az idősebb fiuk jönnek be és csak a náluk idősebbekkel bírnak elképzelni 1 kapcsolatot

2012. márc. 12. 22:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy járnék vele, de a zöme (99,9%) olyan éretlen személyiségű, hogy nem nagyon érdemes foglalkoznom velük, úgyhogy általában én is mondom a sablondumát, hogy nem járnék fiatalabbal és pont.
2012. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha bebizonyítja, hogy olyan agyi szinten van, amit én szeretnék és várok egy pasitól akkor oké. bár kellemetlennek érzeném, hogyha még pl gimibe járna, én meg már az egyetemen vagyok egy ideje...
2012. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egészen az évek számának a függvénye,hanem mennyire passzolnak és mik az elképzeléseik.ismerek olyan párt,ahol a pasi fiatalabb és már közös gyerek is van és jól megvannak évek óta.kellemesen csalódtam a srác hozzáállásában.élik normális életüket huszonévesen.a csaj nem küldte el csak azért,mert fiatalabb,a srác meg normális felnőtt férfiként viselkedik,pl.nem az anyjával lakik,mint némelyik 30 közeli pasi.ami lássuk be nem túl vonzó.mindenki más felfogással éli mindennapjait.:)25/l
2012. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én párom másfél évvel fiatalabb nálam. Nem ettől függ. Én elmúltam 25, ő most lesz 24, de nagyon jól kijövünk és nagyon érett a korához képest. Az előző pasim 30 volt, de mégis úgy tudott viselkedni, mint egy kisgyerek... Nem ezen múlik, hanem hogy gondolkodásban mennyire vagy érett.
2012. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hogy miért nem?? elvből :)
2012. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!