Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Aki nem szereti az idegen környezetet, fél egy kicsit az idegen emberektől, kicsit félénk, szorongó, nem bízik meg akárkiben, az emberekben a rosszat látja általában és csak, akiről úgy érzi rendes ember, azzal tud igazán közel kerülni és beszélgetni. Emiatt lányokkal sem tud igazán könnyen ismerkedni, mert látnia kell, hogy olyan a lány, hogy érdemes vele ismerkednie.

2012. júl. 1. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem lány vagyok, de a válasz: 60 nem, 40 igen, valójában 99 nem, 1 igen.
2012. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Mivel én is ilyen vagyok,ezért nem zavarna

18/L

2012. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Valami szocio fóbia, kezelhető
2012. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Igazából én is ilyen vagyok mint a kérdező, még az utcán is nehezen megyek el, mert ha valaki furán néz, már nézem hogy mi baja van velem.


De ettől független ismerősök között jól érzem magam. Akiről már 1-2 alatt megtudtam hogy hogy bánik velem. (utál, bír, vagy semleges).


Bár így csajok nem közelednek, volt egy, aki még akkor szeretett, mikor "menő voltam", de így már valahogy ő se fogad el.


Bár lehet ha elfogadott volna, nem lennék ilyen állapotba.

2012. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hasonló gondolkodású, életvitelű lánnyal tudnál kapcsolatot kialakítani. De szerintem nem túl jó ez a szemlélet. Régebben én is ilyen voltam, de már nem és így, pozitívan sokkal jobb, könnyebb az élet, a társasági élet is.
2012. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy érthető-e, mert vannak barátaim, velük teljesen normális vagyok, nem is félek tőlük, nincs semmi fóbiám. Szóval normális vagyok, de csak egy réteggel, akárkivel nem tudok olyan beszédes, laza, humoros lenni. Van bennem egy távolságtartás és félelem idegen emberektől, hogy árthatnak nekem szóval vagy tettel is akár, tudom fura, mert miért bántana akárki is nyílt utcán nappal, de mégis a rosszat látom bennük és óvatos vagyok inkább. Meg a nekem tetsző lányok előtt szégyellősebb is vagyok, az még ott pluszba bezavar megint. Nekik meg még meg is akarok felelni, egyőbl az jut eszembe, hogy vajon jól nézeke- ki, nem áll-e rosszul a hajam vagy nem vágok-e bamba képet stb. A lányokkal még rosszabb a szitu. A fiúktól meg azért tartok, mert lehet egy bunkó izomállat, aki bántani akar, sosem lehet tudni.
2012. júl. 1. 13:26
 7/22 A kérdező kommentje:

ma 13:25


Tudom, hogy nem jó ez, de nem választás kérdése, én nem akartam ilyen lenni, ilyenné nevelkedtem. Talán apám tehet róla, mert nem volt valami szép gyerekkorom, rendszeresen bántalmazott minket testileg-lelkileg egyaránt terrorizált. De ez már nem izgat, mondjuk azt, hogy felláztadtam ellene és azóta békén hagy. Persze, gondolom, a gyerekkor nagyon erősen meghatározó és hiába békéltem meg a múltammal, a személyiségembe beépülhetett ez a szorongás, negatív kép az emberekről, amúgy is különc voltam, értelmesebb évfolyamtársaimnál. Én sokat olvastam ők meg dedóztak.

2012. júl. 1. 13:28
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen, a gyerekkorban történt esetek jelentősen befolyásolják a nézőpontot. Én is sok negatív élményen mentek keresztül és én is mindig különc voltam (most is), nem voltak barátaim (most sincsenek igazán), de úgy gondolom, hogy változni sosem késő. Persze ez akarat kérdése. Mindenki úgy látja az életét, ahogy látni akarja.
2012. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ilyen fiúkkal nem nagyon tudnék mit kezdeni, keressenek maguknak olyan lányt, aki pont olyan, mint ők maguk, az el tudja fogadni őket a szerencsétlenségükkel együtt is
2012. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

ma 13:36


Akkor te biztos megértesz. Mondjuk jobban tartok a lelki támadásoktól, mint a testitől, azért nyílt utcán kevésbé verekednek az emberek. Szavakkal jobban tudnak bántani, attól jobban is tartok, például egy beszólástól a külsőmre, hogy nézel ki jellegű és társai. Azt hiszem az is probléma, hogy mindig is rondának éreztem magam, hiába mondták már lányok, hogy helyesnek tartanak és voltak elég fura jelek, hogy talán mégsem vagyok én olyan ronda, mint évekig hittem.

2012. júl. 1. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!