Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok járnátok Mérleg jegyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok Mérleg jegyű fiúval?

Figyelt kérdés
mérleg vagyok és nem túl szerencsés a szerelemben
2012. ápr. 3. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Én meg rotációs kapa vagyok, szintén nem túl szerencsés a szerelemben, bár egyszer együtt voltam egy homokozólapáttal.
2012. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy Mérleg fiút és igen, járnék vele. :)
2012. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
nem b@zdmeg! te a csillagjegyet nézed egy lányban??:D mert az tuti, hogy a lányok nem azt a fiúban;) ne aggódj, semmi köze ahhoz:D
2012. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Hogyne.Nem a horoszkóp jegyed határozza meg a szerelmi életed.26n
2012. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

A mérleg illik hozzám,a horoszkópom szerint.:D

Amúgy senki nem ez alapján választ partnert...

2012. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
jó de sok lány van aki ezoterikus beállítottságú és ezt is nézi egy fiúban, és ha nem tetszik neki , hogy mérleg vagyok akkkor lőttek nekem...
2012. ápr. 3. 14:36
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi mondataid alapján nem a születéskori csillagjegyeddel lesznek problémái adott lánynak.
2012. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Rák vagyok és mérleg a párom.

8 évvel ezelőtt is volt egy mérleg barátom, nem horoszkóp alapján választok párt, de azért el szoktam olvasni. Viszont ha azt írná, hogy nem illesz hozzá hagyd el azonnal, akkor kiröhögném és félretenném.

2012. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mi az aszcendensed? én azt is nézném, ha már horoszkóp.
2012. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is ezoterikus "beállítottságú" vagyok, de mivel az életben tapasztaltam már pár dolgot, ezért tudom, hogy minden ember más, még az egy csillagjegyben születettek is különbözőek. Nem ez alapján ítélem meg a pasikat. Annyi minden befolyásolja, hogy ki milyen, neveltetés, élettapasztalat, előző kapcsolatok stb.

Sztem ne foglalkozz az olyan lányokkal, akik csak a horoszkópod alapján ítélnek meg.

2012. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!