Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan pasival aki gyerekes?

Figyelt kérdés
tudom hülyén hangzik,de úgy értem h mondjuk jóképű,meg okos is,humoros is,és hát szóval ideális alapjáraton,csak emellett nagyon gyerekes, ami abban nyilvánul meg,h rengeteget röhög,dumál,mindenbe belepofázik, és nem törődik a tanulással,csak az élvezeteknek,a szórakozásnak él ,mindig azt csinálja,amihez kedve van, és hát olyan mint egy nagy gyerek, mosolygós,őszinte és szókimondó, olykor sértő ,de hosszútávon nem lehet rá haragudni...

2012. márc. 27. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
az ilyeneket pont jobban szeretem 21L
2012. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ez a megfelelő definíciója a "gyerekes" szó jelentésének
2012. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

dumál,mindenbe belepofázik, és nem törődik a tanulással,csak az élvezeteknek,a szórakozásnak él


nem járnék ilyen fiúval

22L

2012. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem az h gyerekes nem ezt jelenti, de te tudod...am emiatt a mondat miatt nem járnék vele: "rengeteget röhög,dumál,mindenbe belepofázik, és nem törődik a tanulással,csak az élvezeteknek,a szórakozásnak él"

15/L

2012. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, szeretem az olyan srácokat akik szeretnek élni, én is hasonló vagyok..viszont a tanulás hanyagolása kissé zavar..o.O
2012. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 a számból vetted ki a szót...
2012. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem törődik a tanulással"

Tehát még diák. Azaz gyerek, nem gyerekes.

2012. márc. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!