Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés. Miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés. Miért olyan lehetetlen manapság?

Figyelt kérdés

Fel nem tudom fogni, hogy például ezen az oldalon is rengeteg olyat látok, hogy fiatal (tehát olyan 20 körülire gondolok) pasik, srácok írogatnak, hogy sehogy sem találnak olyan nőt, aki még tud igazán szeretni, meg tudja becsülni a másikat...stb..mind olyan dolog, ami manapság szerintem is valóban egyre több lányból ( na meg persze férfiból is)hiányzik.


De akkor hogy van az, hogy pl én, mint egy normális -átlagon talán picit még felüli színvonalú is bizonyos dolgok tekintetében- (jó persze ez is az, hogy kinek mi számít normálisnak...) 20 éves nő egyszerűen képtelen találni olyan férfit, aki nem különleges, hanem egy egyszerű, kedves, szerethető ember??


És hozzáteszem, nem élek egy eldugott kicsi településen, pesti vagyok, nincsen sem testi, sem szellemi fogyatékosságom, és szeretek ismerkedni, nyitott vagyok..stb mielőtt bármi ilyen is feljönne...


Tudom talán elcsépelt a téma, de szerintem sokaknál igenis nagyon aktuális!


2012. máj. 29. 13:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

14:11!


Ez is egy módszer, csak tudod egy lánynak/nőnek van egy kicsi félnivalója a netes ismerkedéssel kapcsolatban.. :D De nem rossz ötlet, van akinek bejön, de van akinek nem.

2012. máj. 29. 16:54
 12/16 A kérdező kommentje:

14:24!


Te is általánosítasz, de gondolom ez is az elkeseredettségből fakad... vagy csalódásokból, avagy visszautasításokból, ahogy írtad is. De hát most nem mondhatom azt, hogy tessék itt vagyok, olyan nő, aki ilyen fiúra vágyik. ;)

2012. máj. 29. 16:56
 13/16 anonim ***** válasza:

Olvastam itt valamelyik nap, hogy mi lenne, ha vegre elernenk oda, hogy mindig a lanyok kezdemenyeznek. Mert egyesek szerint a bunko es elutasito lanyok miatt olyan sok az önbizalomhianyos, ismerkedni nem merö srac. En lanykent azt mondom, van benne valami.

Ugyanakkor: A rendes lanyokon latszik, hogy rendesek, de lehet, hogy sok fiu pont ezert nem veszi öket eszre. Mert nincs kimazolva, nem hord allandoan magassarkut, nincs kiöltözve, mint egy ribi, stb. Csak azokat veszik eszre, akik feltünöek, ök meg hat okkal olyanok, es nana, hogy bunkok es lenezöek. Szoval reszemröl azt mondom, az a fiu, aki ilyen lanyoknal probalkozik (es közben azt allitja, hogy ö egy rendes, aranyos, kedves lanyt keres), az meg is erdemli, hogy a lanyok atcsesszek. Csak sajnos egyre kevesebb normalis fiu marad a normalis lanyoknak...:S

21L

2012. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Uccsó válaszoló!


"A rendes lanyokon latszik, hogy rendesek, de lehet, hogy sok fiu pont ezert nem veszi öket eszre."


Ez így van, egyetértek! De a rendes lányok nem feltétlen öltözködnek azért olyan szolídan, meg ők is festik/festhetik magukat...ettől még a belső értékeik nem változnak... :) de persze nem szabad túlzásokba esni... :D


Nehéz téma ez így is úgy is...ennél csak az bosszantóbb, amikor a környezetedben mindenkinek van párja, és pl hallom ismerőseimtől, főleg a nőktől..hogy hogyan tudnak bánni a párjukkal..és gyakran csinálnak olyan dolgokat amikre én nem lennék képes...pl megalázni egy pasit ok nélkül...és nekik van mégis párjuk?! ez a bosszantó...

2012. máj. 29. 18:40
 15/16 anonim ***** válasza:

Uccso vagyok. :)

Igen, ezzel egyet ertek. Tenyleg az a legbosszantobb, mikor nalam "rosszabb" csajoknak is van pasija, nem is akarmilyen. Es itt nem csak külsösegekre gondolok, hanem föleg belsöre. Bar mondjuk, semmi nem garantalja, hogy az egy jofele kapcsolat...:)

2012. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két nemnek változtatnia kellene magán. Akkor mindjárt könnyebb lenne.
2012. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!