Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés. Miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés. Miért olyan lehetetlen manapság?

Figyelt kérdés

Fel nem tudom fogni, hogy például ezen az oldalon is rengeteg olyat látok, hogy fiatal (tehát olyan 20 körülire gondolok) pasik, srácok írogatnak, hogy sehogy sem találnak olyan nőt, aki még tud igazán szeretni, meg tudja becsülni a másikat...stb..mind olyan dolog, ami manapság szerintem is valóban egyre több lányból ( na meg persze férfiból is)hiányzik.


De akkor hogy van az, hogy pl én, mint egy normális -átlagon talán picit még felüli színvonalú is bizonyos dolgok tekintetében- (jó persze ez is az, hogy kinek mi számít normálisnak...) 20 éves nő egyszerűen képtelen találni olyan férfit, aki nem különleges, hanem egy egyszerű, kedves, szerethető ember??


És hozzáteszem, nem élek egy eldugott kicsi településen, pesti vagyok, nincsen sem testi, sem szellemi fogyatékosságom, és szeretek ismerkedni, nyitott vagyok..stb mielőtt bármi ilyen is feljönne...


Tudom talán elcsépelt a téma, de szerintem sokaknál igenis nagyon aktuális!


2012. máj. 29. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jujmileszitt'... :Đ Amúgy ja. Ezek közé tartozom én is. 20/F
2012. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Na igen elég nehéz szitu én is kutatok :) És Győr ráadásul még kisebb is mint BP :P 22/F
2012. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért mert a mai fiatal korosztály már igen ki van szolgáltatva a világnak,a másiknak,a régi értékek eltűntek,és csak a gazdagság,a megélhetés,és a versenyzés az életben(kinek van jobb....stb)számítanak.Meg hát az elkényeztetett nemzedéknek ez a sors jut
2012. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, Debrecenben.

18l

2012. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Dia90' ***** válasza:

Szerintem jórészt az előítéletek miatt van ez. Sok olyan kérdés van itt, amiben azt látom, hogy az emberek általánosítanak: pl. úgy gondolják, h minden nő ribi. Aláírom, tényleg egyre rosszabb a helyzet, de mindig lesznek kivételek. Ha valaki sok csalódást, elutasítást élt meg, nyilván bátortalanabb lesz, kevésbé lesz kezdeményező. Szerintem ez az egyik ok. Meg hát valóban nem könnyű ismerkedni és elkezdeni a beszélgetést egy ismeretlennel. Engem elég ritkán szólítanak le, leginkább a neten kapok ismerkedő leveleket. Szerintem ez egy elég jó megoldás.

22/L

2012. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek otthon ülnek, esélyt sem adnak az ismerkedésre. Ha meg valaki az utcán szólítja le őket, elzavarják, hogy bunkó. Valamiért mindenki azt várja, hogy majd bekopogtat hozzá a szőke herceg/hercegnő.
2012. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Van a média nevű dolog, melybe a rádió és videó adók, nyomtatott sajtó és egyéb fórumok is tartoznak. Ez utóbbi kevésbé specifikusan politikai hátterű, ám a többi kizárólagosan. Ezekben a médiumokban különféle alkalmazott pszichológiai technikák szövevényét alkalmazva besugallják, hogy mi jó, ha neked tetszik! Ez rendben van, apró része h elhitessék veled hogy mivel félistenek tetszenek, ezért fogynod, sminkelned stb.stb.stb. kell, a pasik oldalán hasonlóan ideálokat alakítanak ki, vékony szőke stb. Így adott lesz magadról egy eszménykép (ami irányába lehet menni, de soha nem érhető el, amúgy ez rombolja a saját magadról alkotott képet, nem lehet megfelelni neki), és az elképzelt pasidról egy eszménykép. Innentől kezdve viszonyítási alapként funkcionál a szóba jövő pasikat nézve, ehhez fogod mérni őket. Lehet, hogy téged ez annyira nem érdekel, csakhogy körülötted már mindenki be van programozva. Így a környezeted hatására is el fogod hajtani azokat a pasikat, akik valójában bejönnek, mert a barátnőid még kötik az ebet a karóhoz. Aki pedig nincs mindennel tisztában, annak az a jussa, hogy ússzon az árral. Ez pedig a döglött halak kiváltsága.

Bőven találkoztam olyan lányokkal akik meg akartak alázni, mert próbálkoztam náluk és nem felelek meg az előttük lebegő képnek. Ha tisztában vagy vele, mennyi perverz agymosáson megy keresztül az emberi lény (főleg most Magyarországon), és ismered a természetét is sokkal többet érthetsz a világból, és jobban alakíthatod az életed.


Főleg nem veszted el a türelmed, ha az igazira vársz, és nem fogsz adni az agymosott környezeted szavára!! Mert sajnos, mindenki ostobára lett mosva agyilag! A tanárok, a barátaid, a haverjaid, a szüleid és mindenki!!! Az utcán mindenki!!! Én büszke vagyok arra, hogy nem élek ezen normák szerint, tehát ABNORMÁLIS VAGYOK!! :D

Aki még nem tud eleget, ezen az oldalon lemorzsolódik. Nem százalékban, az életben!!

2012. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én leginkább neten ismerkedek hisz szerintem ott kell letenni egy bizonyos alapot aztán ha úgy alakul mehet a személyes tali ahol tuti nem lesz semmi ismerős csak mi ketten. Ahol látom a lehetőséget megpróbálom hisz egyszer élünk nemde?! :)

De amúgy igen, nagyon nehéz mostanság bárhol ismerkedni. Pár évvel ezelőtt még gördülékenyen ment minden. Ha úgy alakult egy héten belül már találkoztam is a lánnyal és tök jól elvoltunk de manapság... 19/F

2012. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sajnos én is így vagyok pedig átlagos romantikus típus vagyok mégis minden csaj azt mondja legyünk inkább barátok! hol vannak a régi szép idők mikor még kelendő volt a romantikus szerelmes férfi most meg a nyálgép csicskákra buknak a nők!
2012. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

13:38!


Igen, ez nagyjából így van, de ha az ember ezeket félre enné, és észrevenné a fontosabb dolgokat az életben, pl hogy odafigyeljen a párjára, ahelyett, hogy azt nézi, mit szól hozz a külvilág, akkor máris jobb lenne. :)


13:44!


Igen, sok az általánosítás, az ember a sok csalódástól, meg a sok felszínességtől már automatikusan hajlamos ebbe a hibába esni.. de meg kell tanulnunk néha elvonatkoztatni ezektől az előítéletektől, de persze ehhez sem elég egy ember...


13:57!


Én sem ezt várom, és tudom hogy sokan így vannak vele...most mondhatnám, hogy bezzeg én nem..de őszintén, elhinnéd? Mert egy ideje sajnos kezdek lejjebb adni az elvárt színvonalból, amit keresek, annak ellenére, hogy magammal szembe mindig is nagy elvárásaim vannak.

2012. máj. 29. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!