Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen leszólítás még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen leszólítás még bejön a mai csajoknál?

Figyelt kérdés

arra gondolok, hogy pl discoban odamenni egy csajszihoz, szia...nagyon jól nézel ki, nagyon szexi vagy. :)

pl nyitásnak....nemtudom...:/

bátortalan voltam megtenni ezt a lépést most, féltem ,hogy elhajt.

ésakkor ha vevő lenne erre, akkor már:

táncolunk? :)


iylesmi még bejöhet egy csajszinál..akivel teszem azt előtt már szemezgettünk, és pár mosolyt is kaptam? :)


20/F



2012. máj. 28. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
inkább nyitásnak azt kérdezd meg..hello..meghívhatlak valamire? ;) 33f
2012. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

áhhh vad idegenül emghívni a csajt?!!!

ingyen piát, ugyis elfogadja mindegyik...hülye lenne ha nem...XD aztán utána meg közölné ,hogy amugy ő a pasim..XD

2012. máj. 28. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

csajtipustól függ, illetve attól milyen stílusban adod elő, de egyetértek az előző sráccal, az szerintem is jobb :)

18/L

2012. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ja, és nem az ingyen pia miatt, így hozzátenném :"D de akármit is csinálsz, lehet hogy felszedősnek vagy egyéjszakásnak fog tűnni xD hááát hajráá :D

előző vagyok

2012. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
majd eszre fogod venni hogy nem az a elnyeg hogy mit mondasz hanem hogy hogyan mondod. ugyanezzel a modszerrel mondhatnad azt is hogy: "sziasztok. itt hagytam valahol a plussmacimat, nem lattatok?"
2012. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

háháhááá ez a plüssmacis nagyon naggygyyy!!!!! xĐĐĐĐĐĐĐ

nehogy elsüssem egyszer..xD

felszedősnek? egyéjszakásnak?

hát basszus, miért, vadidegen csajszival hogyan ismerkedjek?!!!

baráti körböl egyszerű, mert van mégiscsak valami alap...de egy olan csajszi, akivel semmi közös dolog nicns így elsőre..:/

2012. máj. 28. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira ismerkedni akarsz, akkor beszélgess vele és talán kezdd úgy hogy szia, hogy érzed magad? (buliban) elbeszélgettek. ha szimpatizálást észlelsz felveszed buli után a kapcsolatot vele.
2012. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szóval nem az a lényeg, hogy mit, hanem hogy hogyan mondom?!

hogy érzed magad?!

iylen egyszerű lenne?! :D

2012. máj. 28. 15:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem járok discoba, de több barátnőm igen. Az egyik lány olyan, hogy bárki bármit mond neki, ő nem beszélget ismeretlenekkel, mert "fél", nem akar csak szexet, és azt hiszi ott mindenki csak arra hajt. (bár ebben van vmi igazság is.) A másik barátnőmnek is mindegy ki mit mond, ha helyes elmegy vele/beszélget vele, ha nem otthagyja. Ez sztem lányfüggő.
2012. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!