Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ha ilyeneket csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha ilyeneket csináltok akkor nektek bejön a lány? Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés
van egy srác aki már egy éve nagyon bejön nekem,tavaly ballagott el a sulinkból és akkor rám írt de nagyon rövid ideig beszéltünk!(mások szerint énis tetszem neki) ritkán találkozunk ha eljárunk valahova a haverjaimmal és akk velük is találkozunk múltkor is megdicsérte a hajamat és megkínált a szendvicséből meg állandóan melletem állt..az a baj h nem komoly fiú lehet csak hülyéskedett.1szer már ráírtam akkor színte végig deumáltunk fél órát ő folyamatosan írt.ha beszélek vele mosolyog..nemvolt még barátnője de őt már hívták randira ,azokat a lányokat elutasította!!
2012. máj. 21. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, lehet nem szeretne semmilyen kapcsolatot
2012. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, mert ballagás után írt rád, mikor már nem találkoztatok a suliban. Biztos olyan fajta, aki mindenkiben talál kivetnivalót, ezért nem volt még nője, de ha erősen ráhajtasz, akkor majd le sem tudod magadról vakarni. ;)
2012. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki. Lehet hogy félénk vagy ki tudja. Egy próbát megér.
2012. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hú de régi kérdés... remélem azóta már írtál neki, ha még nem, tedd meg most. Nem kell azonnal rárontani, de ugyebár te írtad, hogy jót beszélgettek, és mindíg visszaír. Ha azonnal reagál chaten, akkor fontos vagy neki annyira, hogy azonnal rádszánjon egy válasznyi időt. Meg kínált kajával... vagy megakart mérgezni, vagy kedvel téged. Írj rá, és mondj valami kifogást, pl. azt hogy "Unatkozom, nem beszélgetnél velem egy kicsit...?" Miután beszélgettetek, ha érzed hogy ő is jól érezte magát amíg beszélgetett veled, akkor hajrá, írj neki legközelebb is, hívd meg egy talira, stb... innen már működnie kell.
2012. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mar megvan mindez 1ut jarunk strandra meg a barati korevel rengeeget vagyok.el is mentunk 2en setalni de csak beszelgettunk viszont rajta latszott h zavarban van.megjegyzeseket tesz h milyen csodalatos vagyok megh en tobbet erek neki egy 1ejszakas kalandnal..hivogat meg minden de vaahogy itt leragadtunk..mit lepjek hogy o mondja ki azt h jarni akar velem?
2012. júl. 10. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem önbizalom hiányom van, tehát elég nehezemre esne ezt elmondanom valainek, ezzel szerintem ő is így van. Ha te tudod hogy járni akar veled, akkor valószínüleg ő is tudja hogy te is akarsz vele... ha ilyeneket mond akkor meg főleg.

Az előző választ azért tudtam leírni, mert nekem is tetszett már néhány lány, és tudom hogy ilyenkor lesem a reakcióit, és próbálok olyan dolgokat tenni, amivel tudtára adom ezt, de elmondani nem bírom. Viszont szerelmes még nem voltam, azt hogy ez után mi jön, azt nem tudom...

2012. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom !:)))
2012. júl. 11. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!