Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit régóta ismerek, és bejön nekem. Mit csináljak? (1. randi)

Figyelt kérdés
A lányt már régóta ismerem, és bejön nekem, és valószínűleg én is neki. még nem jártam senkivel, ezért nem tudom hogyan kezdjek hozzá, egyáltalán mit csináljak, vagy ha elhívom randizni, mit mondjak neki. Aki tud segítsen!
2012. febr. 27. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Látom még nem igazán néztél szét ezen az oldalon, itt már legalább 10meg100 ilyen kérdés van. Lazán odamész hozzá, megérdeklődöd h ráér-e, és elhívod valahova. Nem kell túl bonyolítani, pláne nem akkor, ha úgy látod h kedvel. Hajrá :D
2012. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak mondd neki, hogy: "Ráérsz ma délután? Mert arra gondoltam, elmehetnénk moziba/sétálni/fagyizni/stb.", amit akarsz. Légy bátor és nézz végig a szemébe! Sok sikert! ;)
2012. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14/f
2012. febr. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!