Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ugye ti is csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ugye ti is csak azokra a fiú ismerőseitekre írtok rá fb-n, aki bejön nektek?

Figyelt kérdés

Most itt persze ne a már jól ismert régi barátokra gondoljatok,akikkel amúgy is chateltek még ha nem is jön be...,hanem csak ilyen haveri szinten ismert fiúkra...

most komolyan! ti ha ráírtok egy számotokra alig ismert fiúra,ilyen mondvacsinált indokkal(pl. suli),azt miért teszitek? Olyan fiúkra is ráírtok akik egyáltalán nem jönnek be nektek?


Amúgy én nem vagyok facebook függő,és a személyes kapcsolatok híve vagyok,de kíváncsi vagyok h ez hogy megy...szerintem is baromság a facebook,de akkor is egy csomóan hazsnálják...köszönm előre is a válaszokat!


2012. márc. 10. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
igen ha egy lány kölcsön akar kérni valami jegyzetet a holnapi ZH hoz az virágnyelven azt jelenti, hogy szeretné ha a srác telepumpálná fehér ólommal...
2012. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2012. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
SZÁ-NA-LOM
2012. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

én amúgy csak azért vagyok kíváncsi mert lányok nagyon ritkán írnak rá fiúkra csak úgy, legalábbis ismertségi körömben így tudom..

meg én csak magamból indulok ki,mert a fb-t ritkán használom,és akkor én csak azokra a lányokra írok rá akik bejönnek nekem,gondolom a lányok is hasonlóan működnek,vagy tévedek?

2012. márc. 10. 19:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy pö.cs vagy.
2012. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
elsősorban 17-18 évesek véleményét várom,mert én abba a korosztályba tartozom...
2012. márc. 10. 19:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, a lány dugni akar veled.
2012. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ma 19:13

a stílusodból ítélve erre mi is rájöttünk...

2012. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
tehát szóval akkor ez semmit nem jelent...
2012. márc. 10. 19:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, akit csak felületesen ismerek annak nem írok, csak ha motoszkál valami a fejemben :)

Barátoknak meg régi ismerősöknek persze írok. Azt pedig feltételezem tőled nem jegyzetet akartak kölcsönkérni, azért látszik egy üzeneten, hogy beszélgetni akar, vagy arra utal, hogy szívesen látna, vagy csak egyszerűen kérni akar valamit. Bízz egy kicsit jobban a megérzéseidben.

2012. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!