Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ugye ti is csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ugye ti is csak azokra a fiú ismerőseitekre írtok rá fb-n, aki bejön nektek?

Figyelt kérdés

Most itt persze ne a már jól ismert régi barátokra gondoljatok,akikkel amúgy is chateltek még ha nem is jön be...,hanem csak ilyen haveri szinten ismert fiúkra...

most komolyan! ti ha ráírtok egy számotokra alig ismert fiúra,ilyen mondvacsinált indokkal(pl. suli),azt miért teszitek? Olyan fiúkra is ráírtok akik egyáltalán nem jönnek be nektek?


Amúgy én nem vagyok facebook függő,és a személyes kapcsolatok híve vagyok,de kíváncsi vagyok h ez hogy megy...szerintem is baromság a facebook,de akkor is egy csomóan hazsnálják...köszönm előre is a válaszokat!


2012. márc. 10. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj. Van egy fiú, aki tetszett sokáig, volt egy közös óránk, ott beszéltünk pár szót, majd köszönő viszonyban lettünk, és rá fél évre ráírtam mondvacsinált indokkal (suli) és tök jól elvoltunk. Majd persze pár hét múlva rákérdezett, hogy miért is írtam rá? De gyanítom, hogy levágta.. :D Kérdezz rá esetleg.. csak ne az első beszélgetésnél.
2012. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem jövök be a lányoknak, mégis rámírnak, hogy holnap megyek-e az órára és nem megyek-e ki elé az albihoz? Mert szeretnek dumcsizni velem, de nem mint pasi érdeklem őket.
2012. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=V1iSo6c15oE

Ha tudsz angolul, akkor ezt nezd meg.

2012. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

akkor és csakis akkor irnák rá egy fiúra, akivel általában nem beszélek, csak épp az ismerősöm FB-n, aki nem hagy hidegen :) hisz úgyis elég nagy dolog az nekem ha ráirok valakire, és igy legalább van gyümölcse :D

de most mint lány kérdem a fiúktól, hogy ők akkor irnak rá egy lányra csak úgy, ha tetszik is vagy legalább valami megfogott benne estelge az adatlapja alapján? :) ez érdekelne, mert rám rámirt 1 emberke, közben azt sem tudta, hogy ki vagyok( még én régen jelöltem be, én ismertem látásból)és a kérdésemre, hogy, hogy hogy rámírt csak annyit mondott, hogy ,,csak úgy" azóta irogat néha, de nem igazán tudom, mit akar.. köszi a segitséget :D

2012. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!