Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is jutott arra a megállapí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jutott arra a megállapításra, hogy teljesen értelmetlen a lányoknál kezdeményezni, mert úgyis esélytelen náluk?

Figyelt kérdés

Eddig akár hány lánynál próbálkoztam egy sem adott többnyire esélyt nekem egy alaposabb ismerkedésre élőben, gondolom. Neten már leveleztem lányokkal, de a táv miatt lehetetlen, hogy legyen is valami, másrészt nekik sem hiszem, hogy tetszettem volna. Az egy dolog, hogy pár lány szerint helyes vagyok, de szerintem ez valami kamu duma lehetett.


Szóval már oda jutottam, hogy nem is kezdeményezek lányoknál élőben, mert úgyis jönnek a van barátom szöveggel vagy elküldenek a fenébe, esetleg ha egy beképzelt, flegma ribit fogtam ki, még meg is aláz mindenki előtt (sajnos ilyenre is volt már példa).


Sok lány sír ezen az oldalon is, hogy de jó lenne, ha leszólítaná egy fiú az utcán, hát én megtettem, de ezek után nem fogom, mert nem becsülik a próbálkozó fiúkat.


Pedig fél éve még el sem hittem volna, hogy odamerek menni egy vadidegen nekem tetsző lányhoz.


Ti mit tapasztaltatok srácok?



2012. máj. 27. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

semmit!!! Hiába minden, mind ribanc, egy állat, állatként bánnak velünk férfiakkal, fiúkkal, egymással.

ezért csináld ezt amit én kezdtem el. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

mivan, csak nem bekakiltál az elutasitástól?


most mit mondjon szerinted, roskadjon az öledbe, mert oda mertél menni? Valszeg lesz ilyen lány, de az elég alja kategoria hozzád képest. A legtöbb esetben amugy nincsen pasija, meg ha van akkor mégis mivan?


Szerinted 10 lányból hány vehető rá arra, hogy lefeküdjön egy másik fickóval, aki vonzóbb mint a jelenlegi pasija? Meglepődnél, mert olyan 5-6 biztosan.


Ilyen gengusz személyiséggel nem fogsz eredményeket elérni e téren. Most gondold el majd hogyan nyulnál a bugyijába meg ilyesmik? Azt gondolod, hogy a csajozásban nem lehet fejszével beverni ajtókat, képletesen szolva? CSak ülni és kedveskedni és várni, hogy megnyiljanak az ajtók? Nem fognak megnyilni. Tessék két lábbal betaposni a lányok lelkivilágába, és átrángatni a TE VILÁGODBA öket. Ekkor fognak belédszeretni igazán (lásd rocksztárok, focisták, stb)

2012. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Azt, hogy hülyeséget beszélsz.
2012. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Csináld tovább, egyre többet és többet. Az elutasítást szard le, mert mindenki leszarja, csak csináld- esz eredménye, meglátod.
2012. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ja, jutottam, húsz vagyok, három barátnőm volt azóta és beláttam, hogy ez hülyeség. Ki kell várni, s be kell érni azzal, ami van, ami lesz. Igaz, húsz évesen csak három, de mind okos, ügyes, kedves, szép csaj volt. ;)


20f

2012. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem csinálod, akkor meg pláne nem lesz soha senkid, de gondolom könnyebb elmerülni az önsajnálat tengerében, mint menni tovább, hátha egyszer...
2012. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De egymás utána mindegyiknél csak kudarc, én már csak azt látom, hogy ehhez sem érdemes odamenni, mert úgyis visszautasít. Szóval értitek?


Nem látom már értelmét sem és nincs mi motiváljon, hogy egy újabb kudarcot szenvedjek el.


Szerintem az a baj, hogy nem vagyok magas, ezért sincs értelme az alacsony srácoknak próbálkozni, úgyis minden lánynak magas kell, még az alacsony lányoknak is.


Én már teljesen el vagyok keseredve, olyan reménytelen minden. :(

2012. máj. 27. 23:38
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

rosszul. csinálod.


ha magas lennél, kigyurt, de balfék, és odajönnének hozzád lányok, meg mosolyognának rád meg minden, csak te béna lennél, akkor semmire nem mennél mindezekkel a felszines elönyeiddel.


én meg vézna vagyok, 170 centi, tahó, aztán tölem magasabb lányokkal is kavartam már. Konkrétan lábujjhegyre kellett állnom, hogy tudjak velük smárolni, de megfogtam leültettem öket, aztán ez a probléma megszünt.


figy.


1, tetszik neked a lány. Mert szép. És te férfi léted miatt elsősorban a külsö alapján tudsz vonzódni egy lányhoz.


2, nem tudod, hogy a lány értelmi fogyatékos e, ezért odamész, megmondod, hogy tetszik neked, és miujság. Beszélgettek. Ennek legjobb modja, ha nem te verselsz, hanem kihasználod, hogy a lányok (akárcsak mindenféle ember) SZERETNEK magukról beszélni. Ugy társalogsz, hogy a nőnek muszáj legyen önmagát kvalifikálnia avagy magáról beszélni. És rögtön meg is van az az érzése, hogy alád van rendelődve. A nők pedig alárendelődésre vannak teremtve. Következésképpen a természet szabályai érvényesülnek, és a lánynak emiatt kicsit be fogsz jönni.


3, mivel a lánnyal el tudtatok dumálni, ezért megmondod neki, hogy tetszik is, meg jofej is, mi lenne ha lenne folytatás. És elkéred a számát.


a folyamatban rengeteg akadály esik utközben, amiket ilyen nyámnyila lelkivilággal nem fogsz tudni lekezelni. Nem kell keménykedni, rambóskodni, csak szilárdnak kell maradni. És emberségesnek.

2012. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Valószínűségszámítás. Minél több mérést hajtunk végre, a kapott érték annál inkább közelíteni fog az elméleti értékhez. Asszem így van. Szóval ha érmét dobálsz, lehet, hogy 5 próbálkozásból mint az 5 fej lesz, de ha elvégzel 100 mérést, annál közelebb kerülsz a kívánt 50-50%-os valószínűséghez.


És úgy jön ez ide, hogy minél több csajjal próbálkozol, annál pontosabb következtetéseket tudsz levonni. fél év nem sok idő.


meg nem is a külsőddel van a baj, hanem inkább a módszereid a hibásak. keress a neten jótanácsokat, hogyan csajozz. pl ezen az oldalon is van elvétve 1-2 hasznos válasz, vannak pua oldalak, videók, cikkek. viszont mindig legyél észnél és a sok sok hülyeség közül szűrd ki ami tényleg normális. a puák például sok badarságot tanítanak de van köztük 1-2 megszívlelendő tanács

2012. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

de jó, amugy hogy a pua magyarországon egyenlő a mex deluxe féle céggel :D


az pua pont hun lévő cikkek a nemzetközi szakirodalom belépő szintjének a kivonatolásával keletkeztek. Nem tulzottan elmélyült valami.


mondjad már meg nekem, hogy a puában mi volt neked a badarság? Mármint a mex féle basic cikkeken kivül. Mert pl a lányok tánctéren történő pörgetéses molesztálása az tényleg badarság, mikor megfoghatod és odahuzhatod magadhoz öket, hogy anyukám most nincs mese, VELEM JÖSSZ!

2012. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!