Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is jutott arra a megállapí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jutott arra a megállapításra, hogy teljesen értelmetlen a lányoknál kezdeményezni, mert úgyis esélytelen náluk?

Figyelt kérdés

Eddig akár hány lánynál próbálkoztam egy sem adott többnyire esélyt nekem egy alaposabb ismerkedésre élőben, gondolom. Neten már leveleztem lányokkal, de a táv miatt lehetetlen, hogy legyen is valami, másrészt nekik sem hiszem, hogy tetszettem volna. Az egy dolog, hogy pár lány szerint helyes vagyok, de szerintem ez valami kamu duma lehetett.


Szóval már oda jutottam, hogy nem is kezdeményezek lányoknál élőben, mert úgyis jönnek a van barátom szöveggel vagy elküldenek a fenébe, esetleg ha egy beképzelt, flegma ribit fogtam ki, még meg is aláz mindenki előtt (sajnos ilyenre is volt már példa).


Sok lány sír ezen az oldalon is, hogy de jó lenne, ha leszólítaná egy fiú az utcán, hát én megtettem, de ezek után nem fogom, mert nem becsülik a próbálkozó fiúkat.


Pedig fél éve még el sem hittem volna, hogy odamerek menni egy vadidegen nekem tetsző lányhoz.


Ti mit tapasztaltatok srácok?



2012. máj. 27. 23:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy lehetek velük kedves, előzékeny, megértő, jó vitapartner vagy akármilyen "lesz*rom típusú macsó", adhatom a valódi énem, vagy "színészkedhetek" akárhogy, akkor is a külső alapján fognak dönteni!!! Mondhatjátok, hogy persze, nem próbálkoztál eléggé, vagy nem jó helyeken/lányoknál próbálkoztál, de akkor is a tények sajnos engem fognak igazolni... És nem vagyok nagyon válogatós sem (egyedül talán a látványosan nem törődöm magammal/duci típus nem jön be), szinte mindenféle nőnél próbáltam már bevágódni, de valahogy akkor sem akar ez összejönni! :( Biztos velem, ill. a külsőmmel lesz a baj, pedig sokan mondták már (többnyire nők), hogy igazából nincs semmi baj a képemmel...de akkor miért nem sikerül? 28 éves vagyok, és eddig egyetlen egy kapcsolatom volt, ami alig 3 hónapig tartott... Várom a magyarázatot, ill. a tippeket, mit csináljak/ mit csinálhatok rosszul!!
2012. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kérdező igen én is ugyanerre az álláspontra jutottam.

Élőben is probálkoztam már.(semmi nem lett belőle)

Ráadásul normálisnak tünö lányoknál.

2012. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

könnyü külső tényezőkre kenni, hogy nem megfelelő a viselkedésetek?


probáljátok ki, hogy tényleg halál komoly szándékkal odamentek egy lányhoz egy buliban (egyszerüeség kedvéért), hogy ti ugyan meg fogjátok csókolni. És addig nyomuljatok, amig sikitva el nem rohan. Amig nem rohan sikitva, addig minden csak kifogás a részéröl. Nem hiszitek el, hogy a lányokhoz ilyen szintü magabzitosság és vezetési képesség kell.

2012. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Külsőre ne fogjatok semmit. Rengeteg kifejezetten ronda haverom van akinek volt már több csaja is.

Ők úgy mentek szembe ezzel a dologgal ,hogy igen is megszerzik a csajt és leszarták ocsmányságukat.

2012. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%-os, csak nem PUA vagy? :D
2012. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

ma 18:49


Leeht, hogy az, ez a hülye PUA baromság, ami velem is tévesen elhitetette egy ideig, hogy majd nekem alacsony, vékony srácként is lehet szép barátnőm.

Ma már tudom, hogy egy nagy rakás sz@r az egész és csak a valóban jóképű, magas fickók tudnak ebből is igazán profitálni.

2012. máj. 28. 19:01
 17/21 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy hozhatnék most tucatnyi ellenpéldát az állításodra, de te már eldöntötted magadban, hogy miben akarsz hinni és észre sem vennéd azokat a tényeket, amik ellentmondanak a számodra igaznak vélt hiedelmeidnek. Szóval feleslegesen győzködnélek, csak az időmet vesztegetném.
2012. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

ma 19:13


Ezt jól látod.

2012. máj. 28. 19:40
 19/21 anonim ***** válasza:

ma 13:14

aki neked ronda az a lányoknak szép szóval ez elég gyenge érv.

2012. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

9. vagyok, igen, mex deluxe-ra értettem, hogy sok hülyeséget összehord. Olvastam pár külföldi cikket és azok tényleg sokkal jobbak, rendesen elmagyarázzák, alátámasztják azt, amit tanítanak. Csak tudod, ha rákeresünk a pua-ra egyből azokat az oldalakat hozza ki, ahol a pénzünkre pályáznak és ott nem árt kritikusnak lenni.


A kérdezőnek meg, számomra felfoghatatlan, hogy te elkönyvelted magadat egy örökös lúzernek és minden reményt fel akarsz adni, hogy valaha normális életed lehet. Itt nem is erről van szó... Egyszerűen olyan régóta megalázva élsz és kudarcokat vallasz, hogy hozzá vagy szokva. Annyira hozzá vagy szokva a boldogtalansághoz, hogy függővé váltál. Egyre inkább mondogatod magadnak, hogy neked sosem lesz barátnőd, és ha úgy érzed, hogy nem vagy eléggé kétségbeesett, kiraksz ide egy kérdést, hogy még inkább elszomorodhass. Tudom, hogy nem is választ vártál, csak megerősítést arról, hogy te sz.r vagy, mert te ezt akarod érezni. Csak azért is neked legyen igazad.


Pedig mennyivel jobb lenne, ha eldobnád magadtól a szégyent és a boldogtalanságot és elgondolkodnál azon, hogy mi van akkor, ha boldog vagy? Sokkal jobb lenne. Úgyhogy kicsit szedd össze az erődet és embereld meg magad. Tudom, a legkönnyebb dolog feladni valamit és beletörődni... de a könnyű út nem vezet eredményre. Ellenben a legnehezebb felállni akkor, amikor a padlón vagy. Pont ezt kéne tenned és akkor megtanulhatnál csajozni,.

2012. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!