Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ekkora vesztes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ekkora vesztes? Más is járt már így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem elcsesztem az egész életem, a lányok utáni hajkurászás miatt még a tanulmányait is elodáztam, így évet kell ismételnem, hogy lehet ilyen idióta és csak most látom be mennyire betegesn kerestem a társam, mert kínzott a hiánya, hiányzott egy ölelés, egy megértő, kedves, bájos lány az életemből és most ez a hiány és vágy okozta a vesztemet.

Se nőm, se állásom, se semmim igazából, egy senki vagyok.


Mindenkinek legyen tanulság, hogy ne keressétek ennyire görcsösen a párotok, úgysem fog összejönni, ha nem vagytok jóképűek és magasak. Inkább tanuljatok vagy dolgozzatok!


Én a saját hibámból mos tanultam és örülök, hogy összejön most valami melóból, amiből lesz pénzem, mert most totál padlón vagyok anyagilag. Ennyire mélyen még sosem voltam és mindeze a nők után érzett vágyaim miatt.



#vesztes #elcseszett fiatalság
2012. máj. 18. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem megjátszásról beszéltem, hanem valódi személyiségfejlődésről. Arról, hogy folyamatosan egyre határozottabb, magabiztosabb, jobb emberré válsz.
2012. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!