Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem lehetek örökre egy...

Miért nem lehetek örökre egy vesztes?

Figyelt kérdés

Öljetek meg!

Elmondom a panaszaimat, erre még azzal jönnek, hogy fájdalmat okoznék a szeretteimnek. ENGEM NEM LEHET SZERETNI! Egy fogyatékos vagyok. Egy senki. Egy szánalom. Egy nulla. Miért nem hagynak békén? Miért nem mondanak le rólam.

Nekem nem kell ebből a világból már több. Nekem ez az egész annyira fájdalmas. Miért élek? Miért nem vet meg mindenki? Miért akarnak belém önbizalmat verni, ha egyszerűen nincs mire? Miért akar mindenki több embernek látszani mint ami? Miért kell álarcokat hordani?

Valaki mondja meg mért szép az élet..........


2010. ápr. 11. 22:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy aki nem akarja, azon nem lehet segíteni, téged sem kényszeríthet senki, hogy túllépj ezen a világvége hangulaton. Vagy hagyd abba a nyavalygást és kezdj valami értelmeset az életeddel vagy tényleg semmi értelme ennek az egésznek.
2010. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

DE én nem értem az egészet. Azt mondják jól rajzolok, de menj már innen! Én.....Szánalmas vagyok. Én csak... Sosem leszek semmiben biztos. Legutóbb áthívott magához egy lány, másnap már azt hittem, hogy kinevet. Azt mondják nem vagyok idióta, de ez nem lehet igaz, mert annyi tökéletes ember van és én csak olyan szeretnék lenni. És ez az egész kiborít, mert nekem sosem volt kivel beszélnem, mert én azt hittem mindig, hogy mások kiröhögnek, és ha azt érzem belelátnak a fejembe (látják a gondolataim) akkor olyan messzire akarok szaladni....ÉS ezért már lassan iskolába sem járok. Most meg úgy írok, hogy kétség nem fér majd hozzá, hogy idióta lennék.

17/F

2010. ápr. 11. 22:23
 4/22 anonim ***** válasza:
mi a fogyatékosságod?
2010. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Magamra tekintek idiótaként. Nem tudok magamra értelmes emberként nézni. Ez van..
2010. ápr. 11. 22:30
 6/22 anonim ***** válasza:
írj egy privátot és meglátjuk mi lesz, beszélgethetünk.
2010. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Anyám meg még hazudik, hogy nincs bajom. Ez már annyira kikészít. Miért érzem azt, hogy mindenki átver?
2010. ápr. 11. 22:32
 8/22 anonim ***** válasza:

Minden kamasz öngyilkos akar lenni minden másnap,mert pocsék az élete, aztán egyszercsak kinövi. Nyugi, nálad is csak múló hiszti, majd elmúlik.

De amúgy nyugodtan lehetsz vesztes, csak rajtad múlik, a te életed.

2010. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Majd telesírom a kispárnámat lefekvés előtt..
2010. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Válaszolni nem tudok, de annyira pontosan leírtad, mi van velem is, hogy ilyen a világon nincs. Írhatsz privit.
2010. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!