Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem lehetek örökre egy...

Miért nem lehetek örökre egy vesztes?

Figyelt kérdés

Öljetek meg!

Elmondom a panaszaimat, erre még azzal jönnek, hogy fájdalmat okoznék a szeretteimnek. ENGEM NEM LEHET SZERETNI! Egy fogyatékos vagyok. Egy senki. Egy szánalom. Egy nulla. Miért nem hagynak békén? Miért nem mondanak le rólam.

Nekem nem kell ebből a világból már több. Nekem ez az egész annyira fájdalmas. Miért élek? Miért nem vet meg mindenki? Miért akarnak belém önbizalmat verni, ha egyszerűen nincs mire? Miért akar mindenki több embernek látszani mint ami? Miért kell álarcokat hordani?

Valaki mondja meg mért szép az élet..........


2010. ápr. 11. 22:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy a "lány" se véletlen hívott át. Valszeg helyesnek tart, és "gondolkodó" alkatnak. Nem kell feltétlen direkt elszúrni a dolgokat. Baromi nagy bátorság kell hozzá elöször, hogy leküzd a félelmeidet, és merj úgy cselekedni, ahogy szeretnél, és nem úgy, ahogy a félelmeitől menekülő ember. Sztem kapd össze magad, élj, szórakozz, és pár hét múlva mikor már jobban érzed magad, hívd meg a lányt egy kv-ra ;)
2010. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el! Egyre több magamhoz hasonló embert találok itt. Talán te még pesszimistább vagy nálam is. Ez azért ritka dolog.

Nem vagy fogyatékos csak muszáj változtatni egy kicsit a felfogásodon. Legalább, hogy reálisabban lásd magad. NINCS olyan ember aki ne érne semmit. Ez hülyeség.

De az nagyon érdekes, hogy nekem is ugyanez a visszatérő álmom van. Annyira erőlködöm hogy gyorsan fussak de nem tudok, lassan mozognak a lábaim és mindig utolérnek.

Nekem sincs önbizalmam de eljátszom hátha el is hiszik. Talán 1x én is el fogom. Mindenki jobbnak akar látszani mint ami, de ez csak az álarc. Mögötte ott a gyengesége, a problémái. Senki sem akarja hogy gyengének lássák pedig lehet hogy igazából azok.


L/20

2010. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!