Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem lehetek örökre egy...

Miért nem lehetek örökre egy vesztes?

Figyelt kérdés

Öljetek meg!

Elmondom a panaszaimat, erre még azzal jönnek, hogy fájdalmat okoznék a szeretteimnek. ENGEM NEM LEHET SZERETNI! Egy fogyatékos vagyok. Egy senki. Egy szánalom. Egy nulla. Miért nem hagynak békén? Miért nem mondanak le rólam.

Nekem nem kell ebből a világból már több. Nekem ez az egész annyira fájdalmas. Miért élek? Miért nem vet meg mindenki? Miért akarnak belém önbizalmat verni, ha egyszerűen nincs mire? Miért akar mindenki több embernek látszani mint ami? Miért kell álarcokat hordani?

Valaki mondja meg mért szép az élet..........


2010. ápr. 11. 22:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ismered az autópályás viccet, amikor a fickó szembemegy a forgalommal és bemondják a rádióban, hogy "egy ember szembemegy a forgalommal, vigyázzanak" A fickó megszólal, hogy "egy??? az összes?" Szóval ha mindenki azt mondja, hogy nem vagy idióta, akkor biztos, hogy mindenki hazudik és csak neked van igazad?
2010. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ennél azt hiszem bonyolultabb a dolog. Mert van egy két gyerek aki sokszor rám száll, meg basztat. Én mindig nekik hiszek. Igazából a legtöbbször már úgy beégetem magam, hogy sokan röhögnek rajtam. Aztán meg kiderül,hogy mégsem... Jó mind1. Nem értem.


Félek is az új emberektől, képtelen vagyok elhinni, hogy alapból nem röhögnének ki.


Meg mindenkinek magasztos céljai vannak, meg elvárásai velem szemben. Erre meg, ha megpróbálok valamit még odajönnek és basztatnak, hogy úgyse sikerül. ÉS Én ezt az egészet nem értem.

2010. ápr. 11. 22:42
 13/22 anonim ***** válasza:

"Én mindig nekik hiszek."


Ne higyj nekik és ne hagyd magad, ennyi az egész. Nőlj már fel, nem 12 éves vagy. De ha vesztes akarsz lenni, akkor legyél valóban az, és ne keseregj azon, hogy röhögnek rajtad. Egy vesztesen mindenki büntetlenül röhöghet, mert ő választotta, hogy vesztes lesz, nem tesz ellene semmit.

2010. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Dehogy öllek meg. Ugyanannyit kapnék érted, mint egy rendes, normális, talpraesett emberért. Egy ilyen hisztigép miatt nem megyek börtönbe, szóval gyilkosság elmarad:), ne reménykedj, az életet nem lehet ilyen könnyen megúszni.
2010. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem éreztétek még azt, hogy üldöznek, te próbálsz elszaladni, minden erőddel, de egyszerűen lebénulnak az izmaid, elnehezednek a lépések és az üldözőid röhögve utolérnek? Mert én állandóan ezt álmodom.
2010. ápr. 11. 22:53
 16/22 anonim ***** válasza:
Először a paranoiáddal foglalkozz. Ha azt kikezelteted, lehet, hogy nem is marad annyi fogyatékosságod.
2010. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hoyg változtatni akarsz vagy vesztes lenni. Ha az első, akkor tegyél érte, ha vesztes, akkor jó irány ez az önsajnálat.
2010. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Írj nekem egy e-mailt, szeretnék veled beszélgetni!
2010. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Aki öngyilkos, az egy gyáva féreg.

Aki beszól azt hányd le vagy ha te magadnak nem tetszel akkor hányd le magad és vágd szájba magad!

Ha meg gyáva féreg vagy akkor ne sajnáltasd magad, akaszd föl magad.

2010. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sajnos pont a mélyérzésű, jó emberek kerülnek abba a helyzetbe, amiben most te is vagy. Tudod én 11 éve küzdök azzal, aminek te most a legalján vagy. Figyelem! Innen csak jobb lesz! De nem kell, ilyen hosszú idő, ha előbb megértesz dolgokat. Most kicsinek, és szürkének érzed magad... Kevésnek érzed magad, „idiótának”, de ahhoz elég arogáns vagy, hogy úgy gondold, hogy a többi ember, aki megpróbál meggyőzni a pozitív dolgokról azok, vakok vagy hülyék, hazudnak, vagy nem értik. Na ez az első, amit lekell gyűrnöd. Próbáld magad az ő szemükkel nézni. Ők jobban ismerik az értékeid, mint te magad. Senki nem fog egy önsajnáltató alakkal foglalkozni, ha nem tartja érdemesnek rá. Tudod sokáig szánalmasnak éreztem magam. Nem tudtam megérteni az emberek mit látnak bennem és ezáltal nem is hagytam , hogy közeledjenek hozzám. Az utcán, ha szembejöttek fényes nappal is átmentem a másik oldalra. A vicces az az, hogy mai napig azthallom, hogy kicikiznek, nevetnek rajtam az idegenek. De ma már tudom, hogy ilyen vagyok, én képzelem be, és még kicsit szórakoztat is, hogy amikor közelebb megyek, akkor rájövök, hogy tök másról beszélnek. Így kell szembe menni a dolgokkal, hogy meglásd az igazságot, és nem „messzire szaladni” Sokáig a legjobb barátaimat, családtagjaimat kerültem, mert úgy éreztem értéktelen vagyok, és nem akartam magammal terhelni őket. De ha a családtagok, barátok nem szeretnek, akkor miért akaranak jobb kedve deríteni? Miért foglalkoznának veled, ha nem lennél értékes ember? Tudod rengetegszer hittem azt, hogy bántanak, hogy lenéznek, aztán kiadtam magamból és kiderült, hogy mindenki óvatoskodik velem, és mindent elkövetnek, hogy ne sértsenek meg. Miközben én folyamatosan azt teszem. Én ekkor jöttem rá, hogy a szánalmas nem a belsőm, nem az életem, hanem az, hogy meddig sajnáltam magam, és meddig nem hagytam hogy szeressenek, és mennyire bezártam magam a saját börtönömbe. Mert, ha te megnyílsz, a világ is nyit feléd. Tehát csak azt akarom mondani, hogy én is azt hittem, hogy a világ szörnyű, az emberek bántani akarnak, és én meg „kevés” vagyok mindenhez. Sokszor azthittem megörülök. De rájöttem, hogy a hozzállásom rossz, a világ nem tökéletes,de az életed amit benne élsz formálható, ha pozitívan állsz a dolgokhoz, akkor hidd el hogy egymás után fognak veled a jó dolgok történni, és minél többet kiadsz magadból érzelmileg, annál felészabadultabb, és bátrabb leszel az emberi kapcsolatok terén is. A szavadiból, amúgy kihallani, (Azt hittemek tömkelege) hogy ezekre már rájöttél, csak kell idő míg megérnek benned, és valójában tudatosulnak. Remélem segítettem...
2010. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!