Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ekkora vesztes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ekkora vesztes? Más is járt már így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem elcsesztem az egész életem, a lányok utáni hajkurászás miatt még a tanulmányait is elodáztam, így évet kell ismételnem, hogy lehet ilyen idióta és csak most látom be mennyire betegesn kerestem a társam, mert kínzott a hiánya, hiányzott egy ölelés, egy megértő, kedves, bájos lány az életemből és most ez a hiány és vágy okozta a vesztemet.

Se nőm, se állásom, se semmim igazából, egy senki vagyok.


Mindenkinek legyen tanulság, hogy ne keressétek ennyire görcsösen a párotok, úgysem fog összejönni, ha nem vagytok jóképűek és magasak. Inkább tanuljatok vagy dolgozzatok!


Én a saját hibámból mos tanultam és örülök, hogy összejön most valami melóból, amiből lesz pénzem, mert most totál padlón vagyok anyagilag. Ennyire mélyen még sosem voltam és mindeze a nők után érzett vágyaim miatt.



#vesztes #elcseszett fiatalság
2012. máj. 18. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt akár én is leírhattam volna így, szóról, szóra!
2012. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a f@szért sajnáltatjátok itt magatokat sorban?? Álljatok már a sarkatokra!
2012. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát igen nekünk meg sokat kell keresni (pénzt) és majd utána lesz nő
2012. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. A nőknél én se voltam sikeres soha. Nem is várhatom hogy lesz komoly kapcsolatom mostanában ha eddig semmilyen kapcsolatom se volt.
2012. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek legyen tanulság, hogy ne keressétek ennyire görcsösen a párotok, úgysem fog összejönni, ha nem vagytok jóképűek és magasak"


Egészen eddig a mondatig sajnáltalak. Most is sajnállak, csak már más szemszögből.

2012. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is átestem ezen, de én még időben észbe kaptam, hogy bakker csak a drága időmet b.szom el a sok hülye p.csára. Azóta felhagytam ezzel és bekerültem egyetemre, így se könnyű de legalább hasznosan töltöm az időm és szeretem is nagyon amit csinálok, szóval sose késő hajrá! 22/F
2012. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 18:25


Ezt magamra értettem, mert tudom, ha magas és jóképű lennék már rég lett volna barátnőm, rájöttem nagyon is sokat számít a külső, de nem csak a lányoknál sajnos nálam is.


Én meg is értem ezt és elfogadom, már nem ragaszkodom ennyire a társhoz, élem az életem egyedül, főleg most, hogy van nagyobb bajom is, mint a párnélküliség.


De az is fix,ha lenne pénzem, már akkor is lenne nőm.


Valamelyik feltétel teljesül srácok lesz nőtök:

-legyél magas vagy jóképű

-legyél izmos

-legyél pénzes

-legyél humoros, határozott, magabiztos, bunkó, beszólogatós


De sose legyetek kedvesek, papucsok és seggny@lók!!!


Álljatok ki az igazatokért és legyetek ti az irányítók mindig!!!


Én több évig tévedésben éltem, amiért mindenkivel kedves voltam és rendes, segítőkész ez semmit sem ér!!


Kedves férfitársaimat akarom megóvni a csalódásoktól és nem szeretném, ha ti is úgy járnátok, mint én, csak, mert elgyengített a szebbik nem!!!

2012. máj. 18. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:
18:50 es vagyok. Én szerintem nem jó dolog, ha valaki alapból kedves a nőkkel, az változtassa meg magát bunkó irányba. Egyrészt sose lesz boldog, mivel nem magát adja. Aki ilyen, az inkább keressen olyan lányt, aki értékeli a kedvességet, mert amúgy ennek kéne a normálisnak lennie. A többit meg sz.rd le.
2012. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Láttam már éppen elég magas, jóképű és jómódú srácot magányosan.


A humor, a határozottság, a magabiztosság pedig fejleszthető, ahogyan a "néha viccesen beszólogatós-flörtölős" stílus is (senki sem született ugyanis alapból ezekkel a tulajdonságokkal). Csak sokkal könnyebb sajnáltatnia magát az embernek, mint tennie a céljaiért...

2012. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: nekem pont ez a megjátszás ment az agyamra. Miért akar mindenki jópofa és vicces lenni? Ennek mégis mi értelme van?!!
2012. máj. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!